Jaunumi

05.01.2022

Turības docētājiem pievienojas Ministru prezidenta protokola pārstāve Jana Trahimoviča

Ar patiesu prieku un lepnumu Biznesa augstskolas Turība docētāju vidū uzņemam LR Ārlietu ministrijas Valsts protokola un Ministru prezidenta protokola pārstāvi Janu Trahimoviču, kura no šī semestra Turībā pasniegs lekcijas biznesa etiķetē.

Jana Trahimoviča ir protokola un etiķetes eksperte ar vairāk nekā 15 gadu ilgu pieredzi šajā jomā. Vadījusi Valsts prezidenta protokola nodaļu, Latvijas prezidentūras ES Padomē Sekretariāta protokolu, šobrīd turpina strādāt Ārlietu ministrijā un ikdienā ir Ministru prezidenta A.K. Kariņa protokols. Trahimoviča ir vieslektore LU, ViA, NAA, RJA un VAS, bet 2.semestrī pasniegs biznesa etiķeti arī Biznesa augstskolas Turība (BAT) bakalaura studiju programmā Uzņēmējdarbības vadība.

Savas profesionālās darbības laikā Trahimoviča saņēmusi vairākus pagodinājumus un apbalvojumus, tostarp Ārlietu ministrijas goda apbalvojumu par nozīmīgu ieguldījumu Latvijas Republikas stiprināšanā.

BAT vadības, akadēmisko mācībspēku un studentu vārdā sveicam ar pievienošanos Turības docētāju pulkam!

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!