Jaunumi

29.03.2023

Turības docētāji papildina zināšanas Vācijā

Septiņi Biznesa augstskolas Turība docētāji ir atgriezušies no piecu dienu apmācībām Vācijā – Āhenes lietišķo zinātņu universitātē, kur SECA projekta ietvaros kopā ar kolēģiem no Somijas un Vācijas papildināja savas zināšanas par ilgtspējīgas uzņēmējdarbības tēmu mācīšanas metodēm un pieejām.

Apmācību nedēļa bija intensīva, docētāji daudz diskutēja par ilgtspēju, piedalījās praktiskās darbnīcās – 3D printēšanas meistarklasē, LeanLab – resursu efektivitātes meistarklasē, risināja klimata piesārņojuma praktiskos uzdevumus izmantojot problēmu risināšanas koka metodi. Docētāji devās ekskursijās uz OecherLab, kur iepazinās ar Āhenes pilsētas konceptu komunikācija ar sabiedrību par ilgtspējas aspektiem un risinājumiem, Brainergy Park apmeklējums deva ieskatu atjaunojamas enerģijas infrastruktūras apjomīgā projektā, Saules institūtā bija iespēja apskatīt inovatīvas enerģijas ieguves tehnoloģijas .

Kā atzīst paši docētāj šīs apmācības deva iespēju uz ilgtspēju paskatīties no cita aspekta, apmainīties ar savu pieredzi un diskutēt par mācīšanas metodēm ar kolēģiem no Lapzemes lietišķo zinātņu universitātes, Āhenes lietišķo zinātņu universitātes.

Projektu līdzfinansē Eiropas Savienības ERASMUS+ programma.
Projekta numurs: 2021-1-FI01-KA220-HED-000032094

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!