Jaunumi

14.07.2023

Turības docente piedalās konferencē par izglītību – "Digitalizācija un mākslīgā intelekta (MI) izmantošana mācību procesā."

2023. gada 6.-8. jūlijā Portugāles vecākajā universitātes pilsētā Koimbrā, Koimbras Universitāte Psiholoģijas un izglītības fakultātē notika 9. starptautiskā mūžizglītības un vadības konference ICLEL “9th International Conference on Lifelong Education and Leadership for All- ICLEL 2023”.

Konferencē piedalījās vairāk nekā 160 delegātu no 27 valstīm. Konference tika veltīta mūsdienās aktuāliem jautājumiem: izglītība – digitalizācija un mākslīgā intelekta (MI) izmantošana mācību procesā.


Mūsu valodu katedras docente Valērija Drozdova prezentēja referātu “Hybrid Lectures in the Intercultural Context in the Tertiary Education”. Darbs, kas ir balstīts uz teorētisko un empīrisko pētījumu, tika veltīts hibrīda apmācības problēmām un izaicinājumiem, strādājot ar ārzemju un Latvijas studentiem Biznesa augstskolas Turībā.


Konferencē piedalījās arī ievērojami profesori no Lielbritānijas, Bosnijas un Hercegovinas, kā arī Rumānijas, kas runāja par MI izmantošanu un kreativitāti; delegātiem bija iespēja paplašināt zināšanas, dalīties pieredzē, veikt kultūras apmaiņu, plaši iesaistīties diskusijās ar ārzemju kolēģiem.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!