Jaunumi

03.06.2020

Turības Cēsu filiāli absolvē 26 jaunie profesionāļi

Studiju gada izskaņā Biznesa augstskolas Turība Cēsu filiāli absolvēja 26 jaunie profesionāļi. Lielākā daļa absolventu šogad ir ar grāmatveža kvalifikāciju, otra populārākā kvalifikācija ir jurista palīgs, pēc kuras seko tirgzinības un tirdzniecības speciālists. Neraugoties uz COVID-19 ieviestajām izmaiņām augstskolu darbā, studiju noslēguma periods noritēja veiksmīgi.

Darba tirgū arvien vairāk tiek novērtēti kvalificēti speciālisti, kuri ne tikai pārzina grāmatvedības jomu ietekmējošos normatīvos aktus, bet arī prot tos pielietot ikdienas darbā. Mūsdienu profesiju realitāte ir darbs no mājam, kas īpaši aktualizējusies pēdējo mēnešu laikā. Grāmatvedība ir viena no jomām, kurā ir plašas iespējas gan strādāt attālināti, gan piedāvāt savu ārpakalpojumu. Veiksmīgi darboties grāmatvedības jomā var arī iegūstot koledžas jeb 1.līmeņa profesionālās augstāko izglītību.

Cēsu filiāles students Anrijs Vazdiķis stāsta: „Pats dzīvoju Vaidavā, bet strādāju Rīgā. Ikdienā trīs stundas pavadu ceļā. Ļoti gribēju studēt, bet nevēlējos arī sestdienās mērot tālo ceļu. Tādēļ izvēlējos studēt Cēsīs, kas ir tuvāk dzīvesvietai. Ne vienmēr jābrauc uz galvaspilsētu, lai studētu! To ļoti labi var darīt arī reģionos.”

Domājot par studentu kompetenču sekmēšanu, augstskola piedāvā iespēju turpināt studijas arī bakalaura līmenī, radniecīgā studiju programmā sākot no 3. studiju gada. Daļa jauno profesionāļu, kuri saņēmuši diplomu, jau septembrī var turpināt studijas. Filiāles studentu pulkā ir ne tikai cēsinieki, bet arī siguldieši, rīdzinieki, valmierieši, smiltenieši, limbažnieki un citi tuvāko apkārtņu iedzīvotāji.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!