Jaunumi

28.01.2022

Turības biznesa inkubatora asociācijai pievienojas komunikācijas nozares mentori

Biznesa augstskolā Turība darbojas Mentoru asociācija, kas apvieno virkni pieredzējušu uzņēmēju un dažādu nozaru ekspertu, kuri ir gatavi dalīties pieredzē un ar savu padomu atbalstīt jaunos un topošos uzņēmējus.


Šobrīd Turības Biznesa inkubatora Mentoru asociācijai ir pievienojušies četri komunikācijas jomas profesionāļi – Renāte Cāne, Ieva Lejiņa, Jana Bunkus un Jolanta Derkevica-Pilskunga.


MBA un sociālo zinātņu doktores komunikācijas zinātnē Renātes Cānes kompetences jautājumi ir mārketings un tā stratēģiskā vadība visos aspektos (tirgus izpēte, segmentēšana, pozicionēšana, mērķtirgu atrašana, jaunu produktu izstrāde, cenu stratēģijas izvēle). Tāpat viņa sniegs konsultācijas sabiedrisko attiecību un reklāmas stratēģiju un taktikas (kampaņu) izstrādē, zīmolu izveidē un vadībā vietējā un starptautiskā biznesa vidē, kā arī uzņēmuma vai iestādes komunikācijas auditā.

Savukārt Ievas Lejiņas kompetences jautājumi ir līderība, retorika, radošā domāšana. Viņa specializējas uzņēmuma un personas zīmolvadībā. Palīdz personas vai uzņēmuma zīmola identitātes izveidē un pozicionēšanā, kā arī trenē skatuves runu, pārliecinošu komunikāciju un harizmu.

Jolantas Derkevicas-Pilskungas specializācija ir stratēģiskas integrētās mārketinga komunikācijas (tajā skaitā, risku un krīzes komunikācija) un zīmolvedības projektu vadīšana un izstrāde dažādās jomās vietējā un starptautiskā tirgū.


Bet Janas Bunkus kompetences jomas ir sabiedriskās attiecības, krīzes komunikācija, reputācijas un tēla veidošana, uzņēmuma iekšējā un ārējā komunikācija; lobēšana; sadarbības ar medijiem, kā arī uzstāšanās un prezentēšana.


Jaunajiem un topošajiem uzņēmējiem ir iespēja konsultēties ar mentoriem biznesa attīstības, mārketinga, reklāmas, tēla veidošanas, nodokļu, finanšu plānošanas un citos jautājumos. Lai izmantotu šo pakalpojumu, jānoslēdz līgums par Turības Biznesa inkubatora izmantošanu. Bet biznesa augstskolas Turība studentiem mentoru konsultācijas bez maksas. Turības Biznesa inkubatora Mentoru asociācijā šobrīd darbojas 32 mentori.

Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!