Jaunumi

03.05.2022

Turības Atvērtajās durvju dienās 14. maijā notiks pop/rock mūziķa Mika Galvanovska koncerts

Sestdien, 14.maijā, visi studēt gribošie ir aicināti ierasties lielākajā privātajā augstskolā Baltijā - Biznesa augstskolā Turība, lai iepazītos ar augstskolas lektoriem, uzdotu sev interesējošos jautājumus par studijām, uz kuriem atbildēs mūsu lektori. Paralēli ierastajām aktivitātēm jauniešiem būs iespēja noklausīties motivējošas lekcijas par aktuālām tēmām – jaunajām prasmēm karjeras veidošanā un kā atpazīt viltus ziņas.

Atvērto durvju dienu īpašais viesis būs Pop/Rock mūziķis, Supernova 2022 dalībnieks Miks Galvanovskis ar grupu, kuri arī jaudīgu koncertu noslēgs mūsu Atvērto durvju dienu programmu. Ieeja bez maksas.
Atvērto durvju dienu programma:

  • Plkst. 14.00-14.50 lekcija par karjeras veidošanu. Turības Biznesa inkubatora telpās. Lektore: Zane Driņķe, Biznesa augstskolas Turība Uzņēmējdarbības vadības fakultātes dekāne, Asoc. prof., uzņēmēja
  • Plkst. 15.00-15.15 Prezentācija par studiju iespējām un starptautiskajām iespējām studiju laikā
  • Plkst. 15.20-16.10 lekcija par kritisko domāšanu un medijpratību. Lektore: Jana Bunkus, Biznesa augstskolas Turība Komunikācijas virziena vadītāja, Latvijas Asociācijas sabiedrisko attiecību profesionāļiem valdes locekle
  • Plkst. 16.15-16.55 Ekskursija pa augstskolu un Turības kvartālu. Komunikācijas radošā telpa DigiCom, biznesa inkubators, Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas laboratorija, IT studentu robotikas izstāde, loģistikas vadības radošā telpa LOGIN, tiesu zāle, tūrisma un pasākumu producēšanas mācību telpas StartUp Hotel&Agency un Event Laboratory
  • Plkst. 17.00-18.00 Turības kvartālā KONCERTS “Tu rauj mani vaļā” - Miks Galvanovskis & grupa. Miks ir Pop/Rock mūziķis un Supernova 2022 dalībnieks.

Piepildi sestdienu ar zināšanām un izklaides programmu Biznesa augstskolā Turība, Rīgā, Graudu ielā 68! Nāc pats un paņem līdzi draugus!

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!