Jaunumi

26.05.2023

Turības atjaunotajai himnai tapis mūzikas videoklips

Atzīmējot 30. pastāvēšanas jubileju, Biznesa augstskolas Turība himna ir ieguvusi jaunu, mūsdienīgu skanējumu, kā arī himnai tapis īpašs mūzikas videoklips. Atjaunotās himnas un videoklipa prezentācija notiks nākamnedēļ, 31. maijā, kinoteātra Splandid Palace Velvju zālē.

Augstskolas atjaunotās himnas aranžējumu veidoja komponists, mūzikas producents Kristaps Krievkalns, savukārt to iedziedāja sabiedrībā pazīstamie mūziķi Atis Ieviņš, Ivo Grīsniņš-Grīslis, Jolanta Strikaite-Lapiņa un Monta Čubare, kā arī īpaši šim notikumam tika izveidots augstskolas koris, kura balsis ieskanēsies himnas emocionālajā piedziedājumā. Himnas svinīguma muzikālos akcentus papildināja Štrausa stīgu kvarteta vijoļu un čella vijīgais skanējums. “Esmu pagodināts gods strādāt ar Biznesa augstskolu Turība pie dažādiem projektiem, un šoreiz - veidojot jauno versiju himnai. Tāpat man ir liels prieks, ka man ir iespēja strādāt ar Latvijas vadošajiem mūziķiem, šāda sadarbība vienmēr ir kā lieli svētki,“ stāsta komponists, aranžētājs Kristaps Krievkalns.

Atjaunotajai augstskolas himnai tika radīts īpašs mūzikas videoklips. To veidoja radošā aģentūra “Ai Production”, kuri jau līdz šim bijusi veiksmīga radošā sadarbība mūzikas klipu producēšanā ar tādām dziedātājām kā Samantu Tīnu, Katrīnu Gupalo un Rūtu Dūdumu.

“Tieši mūzikas video klipu veidošana ir tas, par ko ikvienam komandā deg acis. Līdz šim esam strādājuši ar dažādiem māksliniekiem no Latvijas, Lietuvas, Ukrainas un Krievijas, tomēr himnas video veidojām pirmo reizi. Tā kā izglītība ir viena no mūsu uzņēmuma pamatvērtībām – ne mirkli nešaubījāmies, kad tikām uzrunāti veidot arī Turības himnas video klipu. Lai arī himna niansēti atšķiras no citiem mūsu līdzšinējiem projektiem – kopīgais ir viens – nepieciešams stāsts. Un stāstu veidojām tādu, kam ticam arī mēs paši – katrs mūsu mazais sapnis bērnībā, var kļūt par mūsu īstenību pieaugot. Filmēšanas diena ar 11 lokācijām viscaur Turībai, bija izaicinājumiem pilna. Komandas vārdā īpašs paldies katram, kas bija daļa no projekta un sniedza savu ieguldījumu himnas tapšanā, jo īpaši mazajai Alisei par izturību visas dienas garumā. Par vienu dronu mazāk, par vienu skaistu piedzīvojumu vairāk – lai brīnumiem pilns himnas skanēšanas laiks arī turpmāk,” producente Aiga Baikova.

Biznesa augstskolas Turības himna tika izveidota 2001. gadā ar Sanitas Strēles – Knaueres vārdiem un mūziku. Savos 30. pastāvēšanos Biznesa augstskola Turība ir izaugusi par lielāko privāto augstskolu Baltijā, iekļūstot Latvijas lielāko universitāšu pirmajā pieciniekā. Turība ir biznesā balstīta un atbilstošās aktivitātēs studentu orientēta starptautiska augstskola, kas ietver biznesa domāšanu visos studiju virzienos. Studiju process tiek veidots tā, lai students maksimālu spētu izmantot un attīstīt savu potenciālu. Augstskolu jau absolvējuši vairāk kā 17 000 absolventi.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!