Jaunumi

07.06.2022

Turības absolventu pulkam pievienosies vēl 255 absolventi

Ir noslēdzies 2021./2022. mācību gads, un pienācis ilgi gaidītais izlaidumu laiks. Biznesa augstskola Turība lepojas, ka šogad, 11. jūnijā, 255 studenti dosies pēc sava kvalifikācijas diploma un būs soli tuvāk savu karjeras sapņu un profesionālo mērķu īstenošanai.

Biznesa augstskolā Turībā ir starptautiska vide, un no šī gada absolventiem 46 ir arī ārvalstu studenti, kuri saņems savu pirmo diplomu Latvijā un būs ieguvuši starptautisku izglītību turpmākai karjeras veidošanai internacionālā biznesa vidē. Iegūtās zināšanas un pieredze noderēs, veidojot pašiem savus uzņēmumus, kā arī nesīs augsti kvalificētu darbaspēku atpakaļ uz savu dzimto valsti. Turību absolvēs studenti no Uzbekistānas, Indijas, Pakistānas, Šrilankas, Krievijas, Spānijas, Baltkrievijas, Rumānijas un Ukrainas.

Liela daļa Turības absolventu, kuri iegūs savu pirmo un daži pat otro kvalifikācijas diplomu, jau strādā nozarē, ko apguvuši savu studiju laikā. Visvairāk absolventu šogad absolvējuši bakalauru un maģistru studiju programmās “Uzņēmējdarbības vadība” un “Tūrisma un viesmīlības nozares uzņēmumu vadība”.

Šogad tieši Uzņēmējdarbības vadības fakultātē ir rekordliels absolventu skaits – 167, kuri aizstāvēja savus valsts pārbaudījumus un tagad ir soli tuvāk savu karjeras sapņu piepildīšanai. Tāpat šogad Turībā pēc sava kvalifikācijas diploma soļos arī pirmie Informācijas tehnoloģijas, Biznesa loģistikas un Starptautiskās finanšu vadības programmu absolventi, kuri savas jauniegūtās zināšanas varēs pielietot darba tirgū un dalīties savā studiju pieredzē arī ar citiem studentiem. Izlaidumā savu kvalifikācijas diplomu saņems arī trīs tūkstošais Starptautiskā tūrisma fakultātes absolvents.

Bet, jo īpaši, lepnums ir par Juridiskās fakultātes doktorantūras absolventi Ivetu Goltu, kura, veiksmīgi aizstāvot Promocijas darbu, iegūs tiesību zinātņu doktora zinātnisko grādu. Ivetas promocijas darba nosaukums bija "Karavīra disciplināratbildība " un darba vadītājs - Dr. iur. Jānis Načiščionis. Ivetas Goltas studiju gaitas jau tika uzsāktas Turībā pirms vairāk kā desmit gadiem, kur veiksmīgi tika iegūts maģistra grāds. Savas zināšanas un pieredzi Iveta izlēma nodot nākamajiem topošiem juristiem, kļūstot par Turības Liepājas filiāles lektori, drīz vien arī iegūstot vadošā lektora statusu. Nu varam lepoties vēl vairāk, jo šogad ir teicami aizstāvēts arī Promocijas darbs.

Turība ir vieta ne tikai izcilas un modernas izglītības ieguves vieta, bet arī vieta, kur smelties bagātīgu pieredzi un iespējas, veidot ilgstošus kontaktus un neaizmirstamas atmiņas studiju laikā.

Izmanto iespēju sākt savas studiju gaitas lielākajā privātajā augstskolā Baltijā. Nāc un piesakies!


Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!