Jaunumi

16.03.2021

Turības absolventi dibina Drošības profesionāļu asociāciju

Bakalaura programmas “Organizācijas drošība” absolventi Artūrs Āmars, Mārtiņš Melnis un Kārlis Apalups dibinājuši biedrību “Drošības profesionāļu asociācija”. Asociācijas veidotāji aicina pievienoties arī citus nozarē strādājošos profesionāļus, lai uzlabotu drošības nozares attīstību un profesionālo izaugsmi.

“Drošības profesionāļu asociācija” (DPA) ir Latvijas drošības nozarē strādājošo speciālistu biedrība, kura apvieno jomas profesionāļus un pārstāv to intereses. Asociācija paredz apvienot drošības profesionāļus vienotā komandā, paaugstināt drošības nozares prestižu, uzlabojot tēlu un zināšanas, kā arī izglītojot sabiedrību, tostarp pakalpojuma pasūtītājus, ar drošību saistītos jautājumos. Tāpat plānots, sadarbojoties ar atbildīgajām institūcijām, piedalīties nozares normatīvā regulējuma uzlabošanā, tādējādi nodrošinot drošības industrijas sekmīgāku darbību.

Lepojamies ar mūsu absolventiem un novēlam veiksmi un panākumus turpmākajā darbībā!

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!