Jaunumi

04.07.2022

Turības 3000. Starptautiskā tūrisma fakultātes absolventa Rūdolfa Marksa 10 ieteikumi izaugsmei

Cauri Turības gaiteņiem izgājušas daudz un dažādas talantīgas un uzņēmīgas personības, kuras ar lielu pagodinājumu saņēmušas savu augstākās izglītības diplomu un spērušas soli tuvāk savai sapņu karjerai tieši Turībā. Kā viens no šīm spilgtajām personībām ir Rudolfs Marks, kurš šogad saņēma savu kvalifikācijas diplomu un ir 3000. Starptautiskā tūrisma fakultātes absolvents.

Rūdolfs par savām gaitām Turībā atminas: ”Apzinīguma sajūta un vēlāk gultas galā esošais dators mudināja celties uz lekcijām, kā arī visspilgtāk no savām studiju gaitām atmiņā palikusi prakse ārzemēs. Katram studentam vajadzētu spēt paveikt uzdotos darbus laikā - vienalga vai pēdējā vakarā, bet paveikt, neiespringt un būt pozitīvam. Ir svarīgi pilnveidoties arī citos virzienos, lai uzlabotu savu karjeras izaugsmi un personību kopumā, tādēļ ļoti būtiski ir censties izmantot visas piedāvātās iespējas, izmēģināt jaunas lietas, kad tad vēl, ja ne studiju gados. Kad nāk grūtāki šķēršļi, uz tiem īpaši neiespringstu, parasti viss nokārtojās uz labo pusi. Runājot par praksi, tā ļoti palīdzēja gan profesionālā, gan personības veidošanā un izaugsmē, kā arī tā ir lieliska iespēja iegūt jaunus kontaktus, draugus un paziņas. Prakses dod iespēju domāt arī par savu uzņēmumu un mācīties no citu kļūdām. Vienmēr patikusi komunikācija ar citiem cilvēkiem, īpaši ārzemniekiem, kā arī, protams, ceļošana, tādēļ arī izvēlējos studēt tūrismu un vēlos pēc gadiem atvērt savu uzņēmumu tūrisma jomā, kuru attīstot varu vadīt un pārvaldīt attālināti no jebkuras vietas pasaulē. Uzskatu, ka labas attiecības un plašs kontaktu loks var nākt tikai par labu, tādēļ aktīva komunikācija ar pasniedzējiem un kursa biedriem arī pēc studiju beigšanas ir svarīga.’’

Rūdolfa 10 ieteikumi izaugsmei
1. Nepadoties pie pirmajām grūtībām
2. Riskēt - tas bieži atmaksājas
3. Būt atvērtam un izmantot pēc iespējas vairāk no tā ko dzīve attiecīgajā posmā piedāvā.
4. Nebaidīties kļūdīties - uzdrīkstēties
5. Daudz ceļot

6. Komunicēt, iepazīt dažādus cilvēkus no dažādām valstīm
7. Ieklausīties citu veiksmes stāstos, tas spēj ļoti iedvesmot
8. Spēt iziet no savas komforta zonas
9. Nesatraukties par to, ko citi domās
10. Nedarīt to, kas nepatīk, tiekties uz savu mērķu un vēlmju realizēšanu - viss ir iespējams!

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!