Jaunumi

29.06.2023

Turības 30.jubilejas ietvaros notiks koncerts ar grupu Astro'n'out

Par godu Biznesa augstskolas Turība 30. jubilejai augstskola aicina ikvienu kopā svinēt svētkus. 13. jūlijā plkst.20.00 Rīgā, Turības kvartālā uzstāsies latviešu popgrupa Astro'n'out un viens no zināmākajiem Latvijas dīdžejiem - DJ Magnuss Eriņš. Pasākumā ieeja ir bez maksas.

Koncerta viesus priecēs latviešu popgrupa Astro’n’out. Atpazīstamību tā ieguva ar dziesmu Daļa Rīgas. Astro’n’out ir radījuši daudzus radio hitus - Gravitātei nē, Tici sev, Dejot trakāk, Multivitamīnu multipaka un daudzus citus.

Ir īstais brīdis svinēt svētkus – Turībai aprit 30.pastāvēšanas gadi, un šajos gados tā kļuvusi par lielāko privāto augstskolu Baltijā, kā arī biznesa izglītībā ieņem 1. vietu kā atzītākā darba devēju augstskola privāto augstskolu vidū. Tāpat ir veiksmīgi noslēdzies 2022./2023. mācību gads, kur augstākās izglītības diplomu dažādos studiju līmeņos saņēma 259 jaunie speciālisti, kuriem šīs gads ir ļoti īpašs, jo tieši šogad par godu Turības jubilejai tika izveidota jauna, mūsdienīga augstskolas himnas aranžija un videoklips, kas pirmo reizi priecēja absolventus vasaras izlaidumā.

Kopumā Turību absolvējuši 17 499 studenti – 16 765 no Latvijas un 684 no ārvalstīm. Šogad starptautiskie absolventi pārstāv 12 valstis, un pirmo reizi no ASV un Vjetnamas. Kopējā valstu pārstāvniecība sasniedz jau 38 dažādas valstis. Vasaras izlaidumā augstākās izglītības diplomu saņem 9000.bakalaura programmas absolvents.

Savukārt topošie studenti īstajā brīdī var pieņemt lēmumu par studijām Biznesa augstskolā Turībā. Ja studiju līgums tiks noslēgts no š.g. 12. līdz 15. jūnijam, varēs saņemt 50% atlaidi 2.semestrim. Līgumu var noslēgt gan klātienē augstskolas studiju informācijas centam gan elektroniski. Visa informācija par uzņemšanu pieejama mājaslapā www.turiba.lv sadaļā “Uzņemšana”. Pirms Uzņemšanas nakts koncerta notiks arī Atvērto durvju diena plkst. 18.00, kur varēsi uzzināt par studiju iespējām, satikties klātienē ar pasniedzējiem un iepazīt augstskolu un tās kvartālu.

Biznesa augstskola Turība ir biznesā balstīta un atbilstošās aktivitātēs studentu orientēta starptautiska augstskola, kas ietver biznesa domāšanu visos studiju virzienos. Studiju process tiek veidots tā, lai students maksimālu spētu izmantot un attīstīt savu potenciālu. Turības priekšrocība ir tās kvalitatīvais un aktuālais studiju satura piedāvājums, kas orientēts uz profesionālajām zināšanām un prasmju apgūšanu, apvienojot studijās uzņēmējdarbības aspektus ar lietišķo zinātni. Augstskola piedāvā studēt kādā no 29 studiju programmām - sākot no uzņēmējdarbības, jurisprudences, organizāciju drošības, informācijas tehnoloģijām līdz tūrismam, komunikācijai un pasākumu producēšanai.

Koncerts notiks 13. jūlijā plkst. 20.00 Turības kvartālā, Rīgā, Graudu ielā 68. Augstskolas autostāvvieta ir bez maksas, vai arī izmanto sabiedrisko transportu. Īpaši ērti no Rīgas centra var nokļūt ar vilcienu Rīga –Jelgava, pietura – Turība.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!