Jaunumi

03.04.2023

Turības 30.jubilejas gadā augstskola kopā ar radio SWH viesosies reģionos

Biznesa augstskola Turība, atzīmējot savu 30. jubilejas gadu, no aprīļa līdz jūlijam kopā ar radio SWH viesosies reģionos - Jēkabpilī, Valmierā un Kuldīgā, noslēdzot jubilejas tūri Turības kvartālā, Rīgā.

Pirmā Turības un radio SWH mobilās studijas pieturvieta būs 26. aprīlī Jēkabpilī, Vecpilsētas laukumā,- pilsētā, kurā Turība atvēra savu pirmo reģionālo filiāli, 17. maijā Valmierā, pie kultūras centra, un 7. jūnijā Kuldīgā. Savukārt jubilejas tūre noslēgsies Turības dzimšanas dienā - 5. jūlijā, Rīgā, Turības kvartālā.

Visas dienas garumā no plkst.11.00 līdz plkst. 19.00 radio ētera personības tiksies ar aktīviem, radošiem, zinošiem un uzņēmīgiem cilvēkiem, kuri savas dzīves un darba ceļa līkločos ir satikušies ar Biznesa augstskolu Turība un kurus augstskola un tās pasniedzēji ir iedvesmojuši sasniegt augstus mērķus. Sadarbībā ar novadu pašvaldībām radio ēterā uzzināsim arī par Jēkabpils, Valmieras un Kuldīgas novadu aktualitātēm un jauno piedāvājumu tūrisma un kultūra jomā. Radio ētera personības un studijas viesus varēs vērot klātienē, vai klausoties radio SWH un skatoties tiešraidi radio mājaslapā.

Savos 30. darbības gados Biznesa augstskola Turība kļuvusi par TOP3 darba devēju atzītāko augstskolu Latvijā un lielāko privāto augstskolu Baltijā ar trim filiālēm – Cēsīs, Talsos un Liepājā. Šobrīd Turību ir absolvējuši vairāk kā 17 000 jauno speciālistu, un augstskola piedāvā studēt kādā no 29 studiju programmām - sākot no uzņēmējdarbības, jurisprudences, organizāciju drošības, informācijas tehnoloģijām līdz tūrismam, komunikācijai un pasākumu producēšanai.

"Trīsdesmit savas pastāvēšanas gados esam izauguši no Turības mācību centra ar simts klausītājiem līdz lietišķo zinātņu universitātei un esam Latvijas lielāko universitāšu pirmajā pieciniekā. Tas ir veiksmes stāsts, kura pamatā ir visu iesaistīto regulārs, rūpīgs un pārdomāts darbs, nepārtraukti inovatīvu ideju meklējumi un šo ideju realizēšana dzīvē, kas ir materializējies sabiedrībā atpazīstamā un starptautiski atzītā augstākās izglītības iestādē,” uzsver Biznesa augstskolai Turība rektors Aldis Baumanis.

Savukārt Biznesa augstskolas Turība īpašnieks Aigars Rostovskis pauž: “Turība kā privātās izglītības līderis pastāv un attīstās, jo mēs cenšamies iet kopsolī vai pat dažus soļus priekšā laikam, kā arī esam spējuši būt dinamiskāki savā attīstībā nekā valsts. Turība līdz šim ir bijusi un ir viens no galvenajiem uzņēmības un biznesa karognesējiem Latvijā un tāda plāno būt arī turpmāk. Pats galvenais biznesā, tāpat arī citās jomās, kuras Turībā var studēt un apgūt, ir ieinteresēšana tēmā, izcili pasniedzēji, cilvēki, kas aktīvi piedalās nozarē, un šādā veidā mēs strādājām gan šobrīd, gan arī plānojam darboties nākotnē.”

Raugoties nākotnē, Biznesa augstskolas Turība valdes priekšsēdētājs Imants Bergs augstskolu saredz kā daudznozaru biznesa holdingu, kurš piedāvā augsta līmeņa izglītību un tālāku atbalstu absolventiem gan ar finanšu investīcijām, gan darba iespējām holdinga ietvaros. “Turība šajos 30 gados ir parādījusi sevi, kā uz izaicinājumiem vērstu universitāti, kas nebaidās no sarežģītām situācijām, saredz jaunas iespējas un uzstāda augstus mērķus. Tādu redzu Turību arī turpmākajos gados, izvirzot sev daudz ambiciozākus, starptautiskus izaicinājumus ne tikai augstākajā izglītībā, bet arī citās nozarēs,” uzsver I.Bergs.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!