Jaunumi

13.12.2022

Turības 17000. absolvents – Gints Holsts

Ziemassvētku dziesmu pavadījumā un absolventu cepuru augstajā lidojumā, šogad 10. decembrī Biznesa augstskolā Turība tika aizvadīts Ziemas izlaidums, kas bija īpašs ar to, ka šogad Turību absolvēja nu jau tās 17000. absolvents. Šis gods pēc diploma izsniegšanas kārtas numura bija iekritis Uzņēmējdarbības vadības fakultātes maģistrantūras absolventam Gintam Holstam.

Gints atzīst: “ Lai gan ļoti pacilātā gaisotnē studijas maģistros ir noslēgušās, vienmēr jāatceras, ka viena ceļa beigas ir nākamā sākums. Ir liels gods saukt sevi par Turības absolventu, un šajos sešos gados iegūtais zināšanu un praktisko iemaņu klāsts noteikti nāks palīgā manā tālākajā profesionālajā izaugsmē. Paldies augstskolas mācībspēkam, personālam un visiem pārējiem, kas padarīja šo dzīves periodu tik lielisku.”

Esam pagodināti, ka Gints izvēlējies Biznesa augstskolu Turība kā savu izglītības galamērķi gan bakalaura un maģistra studijās, gan tagad arī izvēlējies turpināt studijas Turības doktorantūrā. Vēlam veiksmi un pacietību, virzoties uz akadēmiskās vides augstāko pakāpienu - doktorantūras studijās!

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!