Jaunumi

20.10.2021

Turībai pievienojas docētājs no Singapūras

Biznesa augstskola Turība ir vide, kurā satiekas studenti un pasniedzēji no visas pasaules. Ar katru gadu Turībai pievienojas jauni profesionāļi no dažādiem kontinentiem.

Šogad Turības komandai pievienojas pieredzes bagātais Dr. Džensons Gohs (Jenson Goh) no Singapūras.

“Esam gandarīti, ka Turībai katru gadu pievienojas arvien vairāk ārvalstu docētāju no citiem kontinentiem, reģioniem. Pieredze rāda, ka tieši starptautiska vide un modernas mācību metodes paaugstina mūsu studentu konkurētspēju darba tirgū jau mācību laikā”, norāda Uzņēmējdarbības vadības fakultātes dekāne Zane Drinķe.

Vērtīgā pieredze

Dr. Džensons Gohs ir pieprasīts un zinošs specialists visa pasaulē kā konsultants uzņēmējdarbībā, vairāk nekā 10 gadus vadījis Singapūras policijas spēkus. Šobrīd viņš ir vecākais specialists Monde Nissin grupā, kas darbojas no Filipīnām, Taizemes, Singapūras un Apvienotās Karalistes un ir atbildīgs par IT funkciju vadīšanu, kā arī bija galvenais specialists, kurš palīdzēja izstrādāt grupas ilgtspējības stratēģijas.

Studiju direktora pieredze koledžā, kur Dr. Dž. Gohs rūpējās par IT virziena vadīšanu, sniedzot studentiem modernas un pieprasītas zināšanas, lai viņi kļūtu profesionāli un konkurētspējīgi. Dr. Dž. Goham ir piešķirta starptautiskā godalga izglītības jomā, kā arī vairākas NUS mācību balvas. Viņa veiktie pētījumi sniedz iespēju un atbalstu uzņēmējiem, palīdzot risināt radušās problēmas, izmantojot novatoriskas un modernas IT metodes.

Prestižie apbalvojumi

Kopumā, Dr. Dž. Gohs ir publicējis 50 rakstus augstākā līmeņa žurnālos, publikācijās, konferencēs un grāmatās.

2003. gadā Dr. Dž. Gohs bija izvēlēts prestižajai 8 mēnešu Java Black Belt programmai, kas ir kā līderi Singapūras IT nozarē. Kopumā, par novatorisku IT izmantošanu un veiksmīgiem pakalpojumiem Universitātē, viņš bija ieguvis vairāk kā 20 starptautiskas un nacionālas balvas, tostarp NUS pakalpojumu čempiona un NUS IT direktora balvas.

Dr. Dž. Gohs vairāk nekā 10 gadus bija bijis Singapūras policijas spēku vadītājs, viņa atbildība bija par 1600 operatīvajiem darbiniekiem. Par centību viņš saņēma vairākas policijas komisāra un nodaļas komandiera balvas, tostarp, prestižāko mājas komandas NS gada balvu 2018.

Darbs sabiedrības labā

Dr. Dž. Gohs ir spēcīga personība, kurš daudz darba ieguldījis sabiedrības drošības un labklājības attīstībā. Viņš ir Casa Raudha Woman Home valdes loceklis, Tech Talent Asamblejas līdzdalībnieks, Singapūras Our Home SG75 konkurences organizēšanas komitejas priekšsēdētāja vietnieks, Āzijas un Klusā okeāna reģiona koordinācijas politikas padomes sistēmas dinamikas biedrības prezidents un vides komitejas loceklis Dienvidrietumu rajona kopienas attīstības padomes funkcionālā komitejā.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!