Jaunumi

11.10.2021

Turībā viesojās pārstāvji no Kazimira Simonavičius universitātes

Piektdien (8.oktobrī) Biznesa augstskolā Turība (BAT) viesojās pārstāvji no Kazimira Simonavičius universitātes (KAZIMIERO SIMONAVIČIAUS UNIVERSITETAS) (Viļņa) ( KSU) Juridiskās fakultātes - prodekāns Olegas Beriozovas un profesori Dalia Perkumienė un Raimundas Kalesnykas.

Tika pārrunātas turpmākās sadarbības iespējas, un abas puses apliecināja, ka ir ieinteresētas daudzpusīgā sadarbībā. Gan BAT, gan KSU un apņemas iesaistīties savstarpējā docētāju un studējošo pieredzes apmaiņā nolūkā nodrošināt augstāku mācību kvalitāti, piedalīties un savstarpēji atbalstīt Pušu organizētās zinātniskās konferences un metodiskos seminārus, sadarboties mācību līdzekļu, metodisko materiālu sagatavošanā un izveidošanā, izstrādāt un īstenot dažādus projektus u.c.

Sarunu gaitā tika apspriesta problēma par kopīgi izveidotās doktora studiju programmas īstenošanas iespējām, ņemot vērā apstākli, ka Lietuvā tiesiskais regulējums neļauj privātajām augstskolām īstenot doktora studiju programmu. Tika meklēti ceļi kā šo tiesisko regulējumu izmainīt, lai novērstu valstī pastāvošos konkurences ierobežojumus starp valsts un privātpersonu dibinātām augstskolām.

BAT un KSU sadarbība ilgst jau vairākus gadus ne tikai studiju procesa īstenošanā, bet arī dažādos projektos, ka, piemēram, Nordplus augstākās izglītības programmas Intensīvais kurss “Drošība un aktīva pilsoniska līdzdalība”.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!