Jaunumi

24.01.2020

Turībā viesojas lektors Berats Ujkani no Kosovas

Šonedēļ Biznesa augstskolā Turība ieradies vieslektors Berats Ujkani no Kosovas Universum koledžas Datorzinātņu nodaļas, lai Turības IT nodaļas studentiem vadītu savu sagatavoto lekciju ciklu, sniedzot vērtīgas zināšanas un noderīgas prasmes.

Berats Ujkani ir lektors ar vairāk nekā septiņu gadu pieredzi tehnoloģiju jomā, koncentrējoties uz dažādu programmu izstrādi un pārvaldību, palīdzot uzņēmumiem un klientiem visā pasaulē.

Arī Universum koledžā apgūstamas datorzinātņu prasmes. Koledžas IT programma ir veidota atbilstoši mūsdienu tendencēm un darba tirgus tendencēm, studenti regulāri veido un izstrādā reālus projektus, kas ir kā tilts starp lekcijās saņemto informāciju un zināšanu pielietošanu darba apstākļos. Tāpat katru nedēļu tiek organizēta kodēšanas diena visiem datorzinātņu nodaļas studentiem. Tā ir programmēšanas mākslas apguve, vienlaikus risinot reālas programmēšanas problēmas.

Datorzinātņu un tehnoloģiju attīstība mūsdienu globalizētajā pasaulē turpina pieaugt, dažādu jauninājumu ieviešanai ir bijusi nozīmīga loma vairāku uzņēmējdarbības nozaru un arī valstu ekonomikas izaugsmē. Speciālisti datorzinātņu nozarē ir ļoti pieprasīti visā pasaulē, padarot to par vienu no pievilcīgākajām nozarēm.

IT nozares speciālistiem jābūt apveltītiem ar augsta līmeņa tehniskām iemaņām, kā arī citām attiecīgajā jomā nepieciešamām prasmēm, lai veiksmīgi startētu darba tirgū, tāpēc nemitīgi nepieciešams atjaunot zināšanas, jo šī ir nozare, kur notikumi attīstās ļoti strauji.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!