Jaunumi

06.01.2022

Turībā uzņem jaunos ERASMUS+ apmaiņas programmas studentus

No šīs nedēļas Biznesa augstskolas Turība saimei pievienojas 42 jauni ārvalstu studenti, tostarp pirmais students no Mauritānijas. Kopumā šajā mācību gadā Turībā studē vairāk nekā 200 apmaiņas studenti, kas ir līdz šim lielākais ārvalstu studentu skaits.

Sagaidīšanas pasākumā jaunie studenti tika iepazīstināti ar studiju procesu, Turības Studējošo pašpārvaldes (SP) darbu, iesaistes iespējām un šajā semestrī gaidāmajiem pasākumiem. Ar uzrunu jaunpienācējus sveica Turības Studiju attīstības un starptautiskās sadarbības prorektors Imants Bergs.

“Šis ir jau otrais studiju gads, ko pavadām Covid-19 pandēmijas ietekmē, nodrošinot studijas hibrīdformā. Priecājamies, ka par spīti visiem izaicinājumiem tik liels apmaiņas studentu skaits ir nolēmis studēt ārzemēs un izvēlējies tieši Turību. Esam patiesi lepni, ka arī šajā semestrī Turībā pārstāvēta vēl viena jauna valsts – pirmo reizi uzņemam studentu no Mauritānijas,” sacīja I.Bergs.

Pasākuma noslēgumā jaunie apmaiņas studenti devās ekskursijā, iepazīstot mācību telpas un studentu pilsētiņu. Iejusties studiju vidē viņiem palīdz Turības SP organizētie brīvprātīgie mentori.

ERASMUS+ programma ir Eiropā populārākā studentu mobilitātes programma, kas paredz studijas citu Eiropas Savienības valstu augstskolās. Mobilitātes programma tās dalībniekiem sniedz iespēju dažādot zināšanas savā nozarē, apmeklējot ārvalstu pasniedzēju lekcijas un seminārus, kā arī pilnveidot valodu prasmes.

Lai vērtīga un patīkama studiju pieredze Turībā!

Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!