Jaunumi

18.08.2020

Turība un Latvijas Šaha federācija noslēdz sadarbības memorandu

Biznesa augstskolā Turība no 10. līdz 16. augustam norisinājās ikgadējā Latvijas jauniešu šaha čempionāta fināls. Tā laikā tika parakstīts arī sadarbības memorands starp augstskolu un Latvijas Šaha federāciju, apņemot sekmēt jauno šahistu interesi par augstākās izglītības ieguvi informācijas tehnoloģiju un sporta komunikācijas jomā.

Parakstot memorandu, puses apņēmās īstenot kopīgus projektus sporta pasākumu vadības un komunikācijas un/vai informācijas tehnoloģiju izglītības popularizēšanai sportistu vidū, kā arī sadarboties informācijas apmaiņas jomā un savstarpēji popularizēt augstskolas un federācijas aktivitātes.

Biznesa augstskolas Turība rektors Aldis Baumanis pasniedza Informācijas tehnoloģiju virziena simpātiju balvas par skaistāko partiju puišu un meiteņu grupās. Meiteņu konkurencē balvas saņēma Sofija Vasiļjeva un Žanete Kluša. Zēnu konkurencē skaistākās partijas balvu ieguva Reinis Valdats un Martijs Krakops.

Latvijas čempionāts šahā notiek katru gadu, tā mērķis ir noskaidrot Latvijas spēcīgākos jaunos šahistus, sniegt dalībniekiem iespēju iegūt un paaugstināt FIDE (klasiskā šaha) reitingu, kā arī popularizēt šahu Rīgā un Latvijā. Šogad turnīrā piedalījās vairāk nekā 100 dalībnieki dažādās vecuma grupās. Dalībnieku grupas tiek iedalītas no U-8 līdz U-18. 1.– 3. vietas ieguvējus katrā vecuma grupā apbalvoja ar diplomiem, medaļām un kausiem. Pirmās vietas ieguvējs ieguva tiesības pēc izvēles piedalīties Pasaules vai Eiropas jauniešu čempionātā.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!