Jaunumi

02.05.2022

Turība un Junior Achievement Latvia nostiprina ilggadējo sadarbību

Biznesa augstskola Turība un Biznesa izglītības biedrība Junior Achievement Latvia, aprīlī parakstot līgumu, nostiprinājušas savu ilggadējo sadarbību, ar mērķi turpināt veicināt praktiskās biznesa izglītības attīstību Latvijas skolās un sniedzot jauniešiem pirmās zināšanas biznesa pasaulē.

Līdz šim Turība aktīvi piedalījusies Junior Achievement Latvia rīkotajā Skolēnu mācību uzņēmumu konkursā “CITS BAZĀRS”, vērtējot jaunos uzņēmējus deviņās nominācijās, kā arī pasniedzot īpašo balvu uzvarētājiem nominācijā “Sociāli atbildīgs SMU”. Arī turpmāk Biznesa augstskolas Turība mācībspēki un eksperti iesaistīsies Junior Achievement Latvia aktivitātēs un programmās, dalīsies ar savām zināšanām un pieredzi, lai veidotu jauniešiem izpratni par uzņēmējdarbības jomu, biznesa domāšanu un nepieciešamajām prasmēm.

“Kas ir svarīgs mūsdienu jaunietim? Tās ir iespējas, izaicinājumi un nemitīga darbošanās. Biznesa fokuss ir sniegt atbilstošu produktu klientam, bet lai to īstenotu ir jāattīsta intuīcija, izvērtēšanas prasmes un drosme riskēt. Esmu gandarīta par šo sadarbību, tas ir vēl viens pakāpiens biznesa attīstībai Latvijā,” uzsver Biznesa augstskolas Turība Uzņēmējdarbības vadības fakultātes dekāne Zane Driņķe.

“Šī sadarbība ļauj mums turpināt attīstīt kvalitatīvu izglītības saturu Latvijas skolās, piesaistot arī akadēmiskā sektora spēkus. Papildus tam, jauniešiem pēc mūsu programmu absolvēšanas, izvēloties turpināt apgūt uzņēmējdarbību BA Turība, būs virkne priekšrocību. Līdz ar to viennozīmīgi var teikt, ka galvenie ieguvēji no šīs sadarbības būs paši skolēni,“ norāda izglītības organizācijas Junior Achievement Latvia vadītājs Jānis Krievāns.

Saskaņā ar sadarbības līgumu Junior Achievement Latvia programmu dalībniekiem Biznesa augstskola Turība piedāvā turpināt padziļināti iepazīt biznesa domāšanu dažādās nozarēs - ne tikai uzņēmējdarbības vadībā, bet arī komunikācijas zinātnē, starptautiskajā tūrismā, pasākumu producēšanā, informāciju tehnoloģijās, tieslietu zinātnē, organizācijas drošībā.

Tāpēc Biznesa augstskola Turība nodrošinās Junior Achievement Latvia programmu jauniešiem piedāvās:

  • 100% atlaidi studiju maksai pirmajam studiju gadam Junior Achievement Latvia konkursa “Gada labākais skolēnu mācību uzņēmums” 1.-3. vietu ieguvēju komandu dalībniekiem 1.līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmās Rīgā un bakalaura studiju programmās;
  • 100% atlaidi studiju maksai pirmajam studiju gadam bakalaura studiju programmās Starptautiskā uzņēmējdarbības eksāmena sertifikāta ieguvējiem (izsniegts JA Latvia vidējo vai profesionālo mācību iestāžu absolventiem), kuri ESP eksāmenu nokārtojuši ar vērtējumu 91% un augstāk);
  • 50% atlaidi studiju maksai pirmajam studiju gadam bakalaura studiju programmās Starptautiskā uzņēmējdarbības eksāmena sertifikāta ieguvējiem (izsniegts JA Latvia vidējo vai profesionālo mācību iestāžu absolventiem), kuri ESP eksāmenu nokārtojuši ar vērtējumu no 65% līdz 90%);
  • priekšrocību reflektantam ar Junior Achievement sertifikātu konkursā uz budžeta vietām un stipendijām vienāda konkursā iegūto punktu skaita gadījumā;
  • 50% atlaidi studiju maksai pirmajam studiju gadam Junior Achievement sertifikāta ieguvējam 1.līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmās Rīgā un bakalaura studiju programmās.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!