Jaunumi

10.10.2023

Turība turpina sadarbību ar Lapzemes universitāti un sniegs priekšlikumus Tukuma novada tūrisma pilnveidei

Turpinot jau ilggadējo sadarbību ar Lapzemes Lietišķo zinātņu universitāti, Biznesa augstskolas Turība Starptautiskā tūrisma fakultāte (STF) nedēļā no 2. līdz 8.oktobrim uzņēma šīs augstskolas deviņu studentu grupu intensīvā studiju kursā par ilgtspējīgu tūrismu.

Šo pāris dienu laikā Somijas studentu grupa iepazinās ar Biznesa augstskolu Turība, tās lekciju telpām, pasniedzējiem un vidi. Pēc iepazīšanās ar augstskolu un mūsu docētāju Kristīnes Leimanes un Dainas Vinkleres lekcijām par ilgtspējīgu pieeju uzņēmējdarbībā un tūrisma nozarē Latvijā, studenti devās izpētes braucienā uz Tukuma novadu, lai iepazītu pašvaldības un tūrisma uzņēmumu praktisko pieredzi attiecīgajā jomā. Tā laikā studenti apmeklēja Ķemeru nacionālo parku, guva neaizmirstamu pieredzi Baskāju takā, iepazinās ar vairāku lauku tūrisma un ar to saistītu uzņēmumu darbību, kā arī Tukuma novada pašvaldības aktivitātēm tūrisma attīstībā.

Studiju kurss noslēgsies tiešsaistē ar studentu sagatavotā vērtējuma un priekšlikumu prezentāciju iesaistītajiem uzņēmumiem un pašvaldībai. Savukārt Turības Starptautiskā tūrisma fakultātes studentiem bija iespēja piedalīties Lapzemes Lietišķo zinātņu universitātes pasniedzēju vadītajās lekcijās, tuvāk iepazīstot tūrisma labās prakses piemērus Lapzemes tūrisma piedāvājumā un aktuālajā mākslīgā intelekta pielietošanas jomā.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!