Jaunumi

16.12.2021

Turībā sveic ziemas izlaiduma absolventus

Sestdien, 11. decembrī, Biznesa augstskolā Turība norisinājās ziemas izlaiduma svinīgā ceremonija, sveicot 231 absolventu visās augstākās izglītības pakāpēs.

Biznesa augstskolas Turība 2021. gada ziemas izlaiduma svinīgajā ceremonijā tika godināts 231 jaunais speciālists, kas nu pievienojas gandrīz septiņpadsmit tūkstošus lielajai Turības absolventu saimei. Uzņēmējdarbības vadības fakultāti absolvējuši 156 speciālisti, Starptautiskā tūrisma fakultāti – 27, bet Juridisko fakultāti – 48 jaunie speciālisti visās augstākās izglītības pakāpēs, viņu vidū arī viena zinātņu doktore.

Izlaidumā apsveikuma vārdus teica gan augstskolas rektors Aldis Baumanis, gan vadības un mācībspēku pārstāvji. Turības rektors pateicās jaunajiem absolventiem, augstskolas akadēmiskajam personālam un darbiniekiem par ieguldīto enerģiju, laiku un zināšanām, kā arī sūtīja pateicības vārdus augstskolas beidzēju tuviniekiem, kas viņus atbalstīja šajā ne būt ne vieglajā ceļā pretī zināšanām. “Šis mērķis nu ir sasniegts, un tas nozīmē, ka jātiecas uz nākamo. Lai pietiek gudrības, pacietības, spēka un izturības ieceru īstenošanai,” vēlēja rektors.

Svinīgo izlaiduma ceremoniju vadīja Haralds Burkovskis, bet ar muzikāliem pārsteigumiem sanākušos priecēja Elizabete Zagorska, Atis Auzāns un Jānis Lemežis. Neizpalika arī tradicionālā svētku uguņošana, apliecinot prieku un lepnumu par savējo panākumiem.

Sveicam izlaidumā!
Vienmēr Jūsu Biznesa augstskola Turība!

Pasākuma foto atskats

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!