Jaunumi

09.11.2023

Turība pulcē loģistikas uzņēmumus un paraksta sadarbības līgumu ar SIA “Omniva”

Lai akcentētu, cik nozīmīga un strauji augoša ir loģistikas nozare mūsdienās, 9. novembrī Biznesa augstskolā Turība jau trešo reizi norisinājās Biznesa loģistikas diena, kurā pulcējās vienkopus vairāku loģistikas uzņēmumu pārstāvji un tika parakstīts sadarbības līgums starp Turību un SIA “Ominva” Latvijā.

Biznesa loģistikas dienas ietvaros svinīgi tika parakstīts Nodomu protokols starp Biznesa augstskolu Turība un SIA “Ominva” Latvija, kas ir tirgus līderis paku piegādē un pakomātu ekspluatācijā Latvijā.

Biznesa augstskolas Turība valdes priekšsēdētājs Imants Bergs uzsvēra: ”Tieši Covid laiks jo īpaši apliecināja loģistikas nozares būtisko lomu, kas ar katru gadu aizvien pieaug. Šajā nozarē tiek veidoti jauni uzņēmumi, meklēti jauni darbinieki. Mums kā augstskolai ir milzīgs prieks par katru Turības studentu un absolventu, kurš darbojas un izveido uzņēmumu, tostarp, loģistikas nozarē. Pateicoties šai ciešajai sadarbībai ar loģistikas uzņēmumiem, studentiem ir plašas darba iespējas un izaicinājumi jau globālā līmenī.”

SIA “Omniva” Latvija vadītājs Gusts Muzikants atzina: “Mūsdienās loģistikas uzņēmumiem ir svarīgi attīstīt tehnoloģijas komponenti un sadarbība ar Turību mūsu uzņēmumam varētu palīdzēt tieši nest jaunus risinājumus mūsu nozarē.”

Biznesa loģistikas dienas ietvaros studentiem bija iespējams dzirdēt loģistikas uzņēmumu pieredzes stāstus - ar tiem dalījās gan jaunais sadarbības partneris SIA “Omniva”, gan jau viens no augstskolas esošajiem loģistikas partneriem - SIA “MSC Shared Service Center Riga”.

Biznesa loģistikas diena aizsākās ar neformālu tikšanos starp augstskolas vadību, biznesa loģistikas programmas ekspertiem un sadarbības partneriem loģistikas nozarē, kuru pārstāvēja SIA “Omniva” Latvija vadītājs Gusts Muzikants, SIA “MSC Shared Service Center Riga” izpilddirektors Rodions Širjajevs, SIA ‘’Baltic Logistic Solutions’’ vadītājs Latvijā Pēteris Krīvens un SIA “Beweship Latvia/BEWE RIX” valdes priekšsēdētāja Iluta Grebska-Dreimane.

Pēc protokola parakstīšanas norisinājās SIA “Omniva” Latvija vadītāja Gusta Muzikanta vieslekcija “Loģistikas nozares izaicinājumi un tendences”, bet pasākumu noslēdza SIA “MSC Shared Service Center Riga” izpilddirektora Rodiona Širjajeva vieslekcija “Trendi loģistikā”. Pēc abām vieslekcijām biznesa loģistikas programmas studentiem bija iespēja uzdot sev interesējošus jautājumus un iepazīties ar loģistikas uzņēmumu ikdienu. Pasākums notika Turības Biznesa inkubatora telpās.

Sadarbības ar lielajiem loģistikas uzņēmumiem ir izcila iespēja Turības biznesa loģistikas vadības studentiem gūt praktisku skatu uz biznesa loģistikas nozari un tās izaicinājumiem, kā arī kopīgi diskutēt par tās ikdienišķajām problēmām kursa ietvaros. Nodomu protokola nozīme ir apvienot nozares izglītību ar praktiskajām nodarbībām, lai radītu risinājumus un veidotu ar pieredzi bagātus speciālistus.

“Latvijā, tāpat kā citur pasaulē, loģistika ir kā asinsrite, pa kuru plūst biznesam. Biznesā ir nepieciešama nemitīga attīstība un šo procesu pilnveide, lai panāktu ātrāku un efektīvāku rezultātu. Lai loģistikas uzņēmumi būtu konkurētspējīgi, tiem ir jādomā un jāpiedāvā ilgtspējīgas un inovatīvas idejas, kas spēs aizvietot procesus kādi tie bijuši līdz šim,” uzsver Biznesa augstskolas Turība biznesa loģistikas programmas vadošais mācībspēks Normunds Kozlovskis.

Biznesa augstskola Turība piedāvā biznesa loģistikas vadības studiju programmu, kas radīta, vadoties pēc Latvijas un starptautiskā darba tirgus tendencēm un pieprasījuma pēc loģistikas vadības speciālistiem. Studiju satura kodolu veido biznesa vadības un padziļinātu zināšanu loģistikā apguve, kas sniegs vērtīgu izglītību topošajiem vai jau esošajiem loģistikas speciālistiem un vadītājiem.

Biznesa loģistikas vadības programma ir unikāla, piedāvājot ne tikai iegūt vērtīgas un praktiskas zināšanas loģistikā, bet arī apgūt vadības līmeņa zināšanas, kas programmas absolventiem paver plašas nākotnes karjeras iespējas – loģistikas un uzņēmējdarbības vadības jomās. Turklāt programma izveidota atbilstoši darba devēju pieprasījumam un darba tirgus tendencēm.

Četru gadu laikā studējošie iegūs studiju programmas saturam atbilstošas zināšanas un pieredzi uzņēmējdarbībā un loģistikā, kā arī, jau absolvējot augstskolu, iegūs bakalaura grādu uzņēmējdarbības vadībā ar specializāciju biznesa loģistikas vadībā.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!