Jaunumi

07.12.2023

Turība piešķir balvas skolēnu mācību uzņēmumiem no Madonas un Jelgavas

Skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) Ziemassvētku gadatirgū “Cits Bazārs” aizvadītajā nedēļā tika pasniegtas balvas labākajiem uzņēmumiem desmit nominācijās. Skolēniem šī pieredze māca pieņemt lēmumus, plānot savu laiku, domāt stratēģiski un trenēt komunikācijas plasmes reālā tirdzniecības vidē, kā arī tūlītēja atgriezeniskā saite dod pamatu jauno produktu attīstībai.

Arī šogad Biznesa augstskolas Turība iesaistījās Junior Achievement Latvia aktivitātēs un programmās, un bija daļa no žūrijas komisijas, kura izvērtēja sociāli atbildīga uzņēmuma kategoriju skolēnu mācību uzņēmumu pasākumā. Žūrijas komisijā piedalījās Uzņēmējdarbības vadības fakultātes programmas “Mārketings un tirdzniecība vadība” direktore Iveta Liniņa

Nominācijā “Sociāli atbildīgākais SMU” balvu no Biznesa augstskolas “Turība” vidusskolu grupā ieguva SMU ” Social Spark” no Madonas Valsts ģimnāzijas, kas radījuši spēli “Ledus lauzējs”, ar kuras palīdzību ir iespēja iepazīt apkārtējos, bet pamatskolu grupā – SMU “Granada” no Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzijas, kas piedāvā pārstrādāta papīra kartītes ar iestrādātām garšaugu sēklām.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!