Jaunumi

08.03.2022

Turība piešķir balvas skolēnu mācību uzņēmumiem no Jelgavas, Limbažiem un Daugavpils

7. martā norisinājās Junior Achievement Latvia un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) organizētais skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) Latvijas mēroga tiešsaistes pasākuma „Cits bazars” balvu pasniegšanas ceremonija. Biznesa augstskola Turība piešķīra balvas nominācijā „Sociāli atbildīgs SMU”, kā arī Simpātiju balvu.


Skolēnu mācību uzņēmumu piedāvājumus vērtēja žūrija, kuras sastāvā aktīvi piedalījās Biznesa augstskolas Turība rektors Aldis Baumanis.


Pamatskolas kategorijā nominācijā „Sociāli atbildīgs SMU” Biznesa augstskola Turība balvu šogad piešķīra Jelgavas Spīdolas valsts ģimnāzijas SMU „Little friends”, kas ražo ar rīsiem pildītas auduma rotaļlietas.


Savukārt vidusskolas kategorijā nominācijā „Sociāli atbildīgs SMU” Turība balvu piešķīra Limbažu vidusskolas MSU „Palīgā, palīgā!”, kura mērķis ir palīdzēt slimiem vai veciem cilvēkiem, atvieglojot viņu ikdienu mājās. Biznesa augstskolas Turības rektors Aldis Baumanis apbalvošanas ceremonijā atzina: „Šis ir laiks, kad uzņēmumu sociālā atbildība izpaužas visvairāk. Šādu piemēru Latvijā ir gana daudz, un esmu pateicīgs, ka tas tiek mācīts arī skolēniem.”


Taču Simpātiju balvu Biznesa augstskola Turība pasniedza Daugavpils Tehnoloģiju vidusskolas-liceja skolēnu mācību uzņēmumam "TWN Company", kas ražo attīstošas un interesantas koka rotaļlietas bērniem. Rektors Aldis Baumanis pateicās visiem dalībniekiem un viņu skolotājiem, kas motivējuši jauniešus aktīvi un radoši darboties. “Šeit visi ir uzvarētāji, kuri guvuši nenovērtējamu pieredzi, kas ļoti palīdzēs, virzoties tālāk uz priekšu,” pauda A. Baumanis.


Apbalvošanas tiešraide pieejama šeit :

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!