Jaunumi

31.05.2023

Turība piedalīsies Latvijas skolēnu mācību uzņēmumu vērtēšanā

Kā jau ierasts arī šogad norisināsies Jauno uzņēmēju dienas, kuras organizē Junior Achievement Latvia (JA Latvia) kopā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru un tās notiks Jūrmalā.

Arī šogad Biznesa augstskola Turība piedalīsies šajā pasākumā, augstskolu žūrijā pārstāvēs Turības rektors Aldis Baumanis, tāpat rektoram būs tas gods pasniegt balvu nominācijā "Gada labākais skolotājs".

Kukaiņus atvairošs augļu trauks, bērnu gultiņa, kas reaģē uz temperatūras izmaiņām un lietotne ar pasākumu kalendāru - tās ir tikai dažas no jauno uzņēmēju idejām, kas skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) konkursā šogad sacentīsies par Latvijas labākā jaunā uzņēmuma titulu un tiesībām pārstāvēt valsti jauniešu uzņēmumu konkursā Eiropā.

Jauno uzņēmēju dienas ir gada nozīmīgākais pasākums labākajiem JAl Latvia Skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) programmas dalībniekiem, kura laikā tiek apbalvoti labākie SMU pamatskolu un vidusskolu grupās, kā arī noskaidrots, kurš SMU pārstāvēs Latviju Eiropas finālā Tallinā, Igaunijā šī gada jūlijā.

Pasākums ir īpašs ar to, ka tiks sumināti arī labākie pedagogi, skolēnu mācību uzņēmumu konsultanti, kā arī gada jaunais uzņēmējs – SMU programmas absolvents.

Arī turpmāk Biznesa augstskolas Turība mācībspēki un eksperti iesaistīsies Junior Achievement Latvia aktivitātēs un programmās, dalīsies ar savām zināšanām un pieredzi, lai veidotu jauniešiem izpratni par uzņēmējdarbības jomu, biznesa domāšanu un nepieciešamajām prasmēm.

Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!