Jaunumi

21.07.2022

Turība piedalās kopā ar citām augstskolām DISCOM projekta intensīvajā vasaras skolā ”Starpnozaru prasmes sadarbībai un konfliktu vadībai”

18. jūlijā Biznesa augtskolā Turība kopā sanāca studenti no sešām valstīm – Itālijas, Austrijas, Polijas, Nīderlandes, Lietuvas, Latvijas, lai kopā piedalītos DISCOM projekta intensīvā vasaras skolā ”Starpnozaru prasmes sadarbībai un konfliktu vadībai”, kur divu nedēļu laika varēs varēs apgūt starpdisciplinārās iemaņas. Studenti darbosies gan ārvalstu, gan vietējo ekspertu vadībā – stiprinot starpdisciplinārās prasmes grupu darbos un dažādās praktiskās aktivitātēs. Tiks testēti arī DISCOM projekta ietvaros izstrādātie rīki un materiāli.

Kā atdzīst Turības Projektu daļas vadītāja Kristīne Tihanova, tad starpdisciplinārās prasmes globālajā biznesa vidē ir svarīgas un veicina jauno speciālistu konkurētspēju darba tirgū. Savukārt studenti norāda, ka ir gatavi aktīvi darboties un stiprināt komandas garu. Vasaras skola notiek ar Erasmus+ Startēģiskās partnerības projekta atbalstu.

Projekta nummurs: 2019-1-LV01-KA203-060423.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!