Jaunumi

11.07.2020

Turībā notiks Latvijas čempionāts šahā

Samazinoties pulcēšanās ierobežojumiem, atsākas daudzu sporta notikumu, īpaši, noslēguma pasākumu, pusfinālu un finālu norise, kas tikuši pārcelti. Ievērojot visus drošības nosacījumus, norisināsies ikgadējais Latvijas jauniešu 2020. gada čempionāta fināls šahā. Tas notiks no 10. līdz 16. augustam Biznesa augstskolā Turība. Sacensības organizē un vada Latvijas Šaha federācija.

Latvijas čempionāts šahā notiek katru gadu, tā mērķis ir noskaidrot Latvijas spēcīgākos jaunos šahistus, sniegt dalībniekiem iespēju iegūt un paaugstināt FIDE (klasiskā šaha) reitingu, kā arī popularizēt šahu Rīgā un Latvijā. Šobrīd turnīram pieteikušies vairāk nekā 100 dalībnieki dažādās vecumu grupās. Dalībnieku grupas tiek iedalītas no U-8 līdz U-18.

„Šahs māca domāt, kā jaunā, tā arī sirmā vecumā. Šahs jauniešu vecumā ir kā pievienotā vērtība katram jaunietim, lai arī ko viņš darītu ikdienā vai par ko sapņotu kļūt nākotnē. Šahs māca disciplinēties, domāt pāris gājienus uz priekšu un arīdzan savaldību sarežģītākās sporta vai dzīves situācijās,” uzver Latvijas Šaha federācijas ģenerālsekretārs Alberts Cimiņš.

1. – 3. vietas ieguvējus katrā vecuma grupā apbalvo ar diplomiem, medaļām un kausiem. Pirmās vietas ieguvējs iegūst tiesības pēc izvēles piedalīties Pasaules vai Eiropas jauniešu čempionātā, nākamās tiesības ir otrās vietas ieguvējiem.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!