Jaunumi

22.02.2022

Turībā notiks izglītojošs „Erasmus+” seminārs „Inside the journey”

Tā kā Biznesa augstskola Turība ir izsludinājusi konkursu uz 20 studiju vietām un stipendijām "Erasmus+" programmā 2022./2023. studiju gada 1. semestrī, Studējošo pašpārvalde aicina ikvienu interesentu uz „Erasmus+” semināru „Inside the journey”, kas notiks 2. martā plkst. 17:00, auditorijā C321. Seminārā šīs programmas dalībnieki dalīsies savā pieredzē, stāstīs par ieguvumiem no „Erasmus+” programmas un atbildēs uz studentu jautājumiem – kā pieteikties, kādas prasības jāizpilda, kādi dokumenti jāiesniedz, cik finanšu līdzekļu būs jāiegulda pašam? Cītīgākajiem un atraktīvākajiem klausītājam būs iespēja iegūt arī dažādas balvas.
Apmeklēt pasākumu būs iespējams, uzrādot personu apliecinošu dokumentu kopā ar Covid – 19 derīgu sertifikātu vai negatīvu Covid – 19 testa rezultātu.

Informējam, ka pasākums tiks fotografēts un iegūtie materiāli var tikt publicēti.

Pasākumam varēs pieslēgties arī attālināti, iepriekš paziņojot par savu dalību uz e-pastu barbara.krastina@gmail.com

Seminārs norisināsies angļu valodā.

Vairāk informācijas meklē Studējošo Pašpārvaldes Facebook lapā - https://www.facebook.com/turibasp
Apmeklē arī Studējošo pašpārvaldes mājaslapu – www.batsp.lv

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!