Jaunumi

16.09.2020

Turībā norisinājās projekts “Ierēdnis ēno uzņēmēju”

2020. gada 16. septembrī Biznesa augstskola Turība jau otro gadu piedalījās projektā “Ierēdnis ēno uzņēmēju”, kuru organizē Ekonomikas ministrija sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru, Latvijas Darba devēju konfederāciju un Junior Achievement Latvia. Projektā ietvaros augstskolā viesojās Ekonomikas ministrijas Analītiskā dienesta ekonomists Ludis Neiders.

Iniciatīvas mērķis ir tiesību aktu izstrādātājam un īstenotājam novērtēt savas iestādes radītā regulējuma darbību tieši pie lietotāja, kā arī apmainīties ar pieredzi. Iniciatīvas ietvaros ar vārdu “ierēdnis” saprotams jebkurš valsts pārvaldes darbinieks (ne tikai amatpersona). Kopumā savu dalību bija pieteikuši vairāk nekā 40 uzņēmumi, kuros viesosies aptuveni 100 valsts pārvaldes iestāžu pārstāvji.

“Iniciatīva Ierēdnis ēno uzņēmēju ir vērtīga gan uzņēmējiem, gan tiesību aktu izstrādātājiem, kuriem ir iespēja redzēt sava darba rezultātus. Viesošanās augstskolā bija arī iespēja salīdzināt valsts un privātās augstākās izglītības atšķirības, iepazīt lēmumu pieņemšanas un attīstības plānošanas procesu privātajā sektorā, kā arī uzzināt vairāk par tiem izaicinājumiem, ar kuriem mēs saskaramies. Šādas tikšanās ir abpusēji bagātinošas. Mēs esam gandarīti par ierēdņu interesi par Baltijas lielāko privāto augstskolu,” norāda Biznesa augstskolas Turība rektors un valdes priekšsēdētājs Aldis Baumanis.

Pasākuma laikā uzņēmējam tika sniegta iespēja saņemt valsts iestādes pārstāvja konsultāciju, veidojot savstarpēju diskusiju, kā arī iegūt atgriezenisko saiti kādas konkrētas problēmas risināšanā. Savukārt ierēdņi novērtēja radītā regulējuma darbību tieši pie lietotāja, uzlabojot sava darba rezultātu. Tā bija iespēja gūt jaunu pieredzi un paplašināt redzesloku.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!