Jaunumi

06.03.2024

Turība Madonas valsts ģimnāzijas komandai pasniedz balvu nominācijā “Labākā video reklāma”

Junior Achievement Latvia rīkotajā starptautiskajā skolēnu mācību uzņēmumu pasākumā “International Student Company Festival” Biznesa augstskola Turība 28. februārī izvērtēja un pasniedza balvu nominācijā “Labākā video reklāma”, kurā uzvarēja skolēnu komanda “GoPure” no Madonas valsts ģimnāzijas.

Balvu komandas jauniešiem un skolotājai pasniedza Biznesa augstskolas Turība rektore Zane Driņķe, kura arī pasākuma ietvaros piedalījās žūrijas darbā, vērtējot skolēnu mācību uzņēmumu biznesa idejas.

Video tika vērtēti pēc šādiem kritēriji: reklāma iesaista uzmanību, piesaista uzmanību; skaidri saprotams produkts; radošums un oriģinalitāte; kopējā vizuālā un audio kvalitāte un atbilstība tehniskajām prasībām; rada interesi uzzināt vairāk vai iegādāties preci.

Starptautiskais skolēnu mācību uzņēmumu festivālu rīko Junior Achievement Latvia, un tas ir starptautiski plaši pazīstams pasākums skolēnu mācību uzņēmumu programmas dalībniekiem.

Vairāk nekā 40 skolēnu mācību uzņēmumi no Latvijas, Austrijas, Igaunijas, Zviedrijas un Maltas piedalījās Starptautiskajā skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) festivāla tirdziņā “Cits Bazārs” 28. februārī Rīgā, tirdzniecības centrā Domina Shopping. Pasākuma laikā ikviens apmeklētājs varēja apskatīt, iepazīt un iegādāties jauniešu radītus, inovatīvus produktus.

Automātiskā augu laistīšanas sistēma, spēles dažādu sociālo problēmu risināšanai un veselīgu uztura paradumu veicināšanai, viedierīces, rotaļlietas, uz tehnoloģijām balstīti sadzīves priekšmeti, virtuves instrumenti, rotas un apģērbi no otrreiz pārstrādātām izejvielām, pārtika, piezīmjdators un pat mākslīgā āda, kas izveidota no bioloģiskas izcelsmes produktiem – tās ir tikai dažas no inovatīvām un ilgtspējīgām biznesa idejām, ko festivāla ietvaros prezentēs mūsu pašu jaunieši no 24 skolēnu mācību uzņēmumiem Latvijā, gan jaunieši no citām valstīm.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!