Jaunumi

04.08.2023

Turība Liepājā atver bakalaura programmu tiesību zinātnē

Pieaugot pieprasījumam pēc studijām reģionos, Biznesa augstskola Turība ar septembri Liepājā atvērs jaunu akadēmiskā bakalaura programmu tiesību zinātnē, studēt gribētāji jau šobrīd var pieteikties jaunajai programmai un pēc mēneša uzsākt savas bakalaura studijas jurisprudencē Liepājā.

Jaunā bakalaura programma tiesību zinātnē ar 2023./2024. mācību gadu tiks īstenota Turības Liepājas filiālē (Liepājā, Rīgas ielā 50, Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskolas jaunajā korpusā.) nepilna laika neklātienē, proti, lekcijas notiks sestdienās, līdz ar to šī studiju forma ir ērta un piemērota, lai studijas veiksmīgi varētu apvienot ar darbu, hobijiem, ģimeni un ikdienas norisēm. Tāpat arī studiju maksa ir izdevīgāka, nekā studējot galvaspilsētā, proti, tikai 850 eiro semestrī. Studiju ilgums ir 3,3 gadi.

Studiju programmas apguvē Liepājas filiālē tiks iesaistīti kopumā 39 pasniedzēji - dažādu nozaru profesionāļi, jāpiebilst, ka 13 no mācībspēkiem ir arī paši liepājnieki. Absolvējot šo bakalaura programmu, tiks iegūts sociālo zinātņu bakalaura grāds tiesību zinātnēs, kas sniegs iespēju uzsākt karjeru uzņēmumos vai advokātu, notāru un tiesu izpildītāju birojos, prokuratūrā vai tiesās, valsts un pašvaldību institūcijās.

“Mēs lielu uzsvaru liekam uz teorijas piemērošanu praksē, un studentiem ir iespēja pielietot zināšanas jau studiju laikā, gan attiecīgo studiju kursu ietvaros praktiskās nodarbībās, gan iesaistoties labdarības projektos un pasniedzēju uzraudzībā sniegt juridisku palīdzību dažādām sabiedrības grupām,“ uzsver Biznesa augstskola Turība Juridiskās fakultātes dekāns Ivo Krievs.

Lai iestātos bakalaura studiju programmā, nepieciešams vidējās izglītības ieguvi apliecinošs dokuments. Savukārt koledžu absolventiem ir iespēja pielīdzināt apgūtos priekšmetus un uzsākt studijas vēlākā posmā.

Jau šobrīd Turības Liepājas filiālē tiek veiksmīgi īstenota koledžas jeb īsā cikla profesionālā augstākās izglītības studiju programma tiesību zinātnē. Šīs programmas absolventiem ir iespēja turpināt studēt tiesību zinātnes jau bakalaura programmā 3.kursā.

“Mūsu pieredze un studentu aptaujas rezultāti liecina, ka studentiem mērot ceļu no Liepājas uz Rīgu lielā attāluma un augsto transporta izmaksu dēļ ir izaicinoši – īpaši ziemas mēnešos, tādēļ tie bieži pieņem lēmumu neturpināt studijas, lai gan viņi labprāt vēlētos studēt un paaugstināt savu profesionālo kompetenci. Tāpēc bakalaura studijas Liepājā kurzemniekiem, jo īpaši, Liepājas apvidus iedzīvotājiem būs gan finansiāli izdevīgākas un ērtākas no loģistikas viedokļa,” skaidro studiju programmas “Tiesību zinātne” direktore, profesore Ingrīda Veikša.

Līdz ar šī gada septembri Biznesa augstskolas Turība Liepājas filiāle papildu jau esošajām trim koledžas programmām (tiesību zinātne; mārketings un tirdzniecība, finanses un grāmatvedība) piedāvās arī bakalaura programmu. Liepājas filiālei šogad aprit jau 21.darbības gads, un to ir absolvējuši vairāk kā 600 absolventu. Turībai vēl ir reģionālās filiāles Talsos un Cēsīs. Vairāk par pieteikšanos studijām var uzzināt augstskolas mājaslapā www.turiba.lv sadaļā Uzņemšana un “Filiāles”, vai arī sazinoties ar Liepājas filiāles vadītāju Agnesi Getauti-Zariņu (tālr. 63423570, 26413495; e-pasts: liepaja@turiba.lv).

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!