Jaunumi

17.05.2022

Turība kā šī gada labākā izvēle tavai personības izaugsmei un karjerai

Biznesa augstskola Turība aicina ikvienu, kas vēlas pilnveidot savas zināšanas, attīstīt personības izaugsmi un paaugstināt profesionālās zināšanas, izdarīt vienu no šī gada labākajām izvēlēm un uzsākt studijas lielākajā biznesa augstskolā, kur lielākais akcents tiek likts uz profesionālo un praktisko zināšanu apguvi.

Ja izvēlies e-studijas jeb studijas tālmācībā, tad studiju procesu vari uzsākt jau šobrīd, bet, ja vēlies studēt klātienē vai neklātienē, tad studijas sāksies septembrī – līdz ar jauno mācību gadu. Pieteikšanās studijām jau notiek šobrīd, neatliec uz vēlāku laiku - piesakies tagad un izbaudi vasaru!

Augstskola piedāvā iespēju studēt sākot no koledžas līmeņa līdz pat doktorantūrai - 27 dažādās studiju programmas, sniedzot profesionāla līmeņa izglītību no aroda profesionāļiem. Vari atrast sev piemērotāko studiju programmu kopumā septiņos studiju virzienos: uzņēmējdarbībā, komunikācijā, tūrismā un viesmīlībā, pasākumu producēšanā, tiesību zinātnēs, organizācijas drošībā, informācijas tehnoloģijās.

Atšķirība no citām augstskolām Turībā mācību procesu veido 60% prakse reālajā darba vidē, taču 40% ir mācību process pie mūsu pieredzējušajiem lektoriem, kuri ir veiksmīgi izveidojuši karjeru savā profesijā sniedzot padomus studentiem.

Turībā iespējamas pilna laika studijas dienā un vakarā, studijas neklātienē (katru otro nedēļu piektdienās un sestdienās), kā arī e-studijas. Pieteikties studijām var, aizpildot elektronisko pieteikšanās formu, un vai nu klātienē Studiju informācijas centrā vai elektroniski iesniedzot dokumentus, kuri nepieciešami līguma noslēgšanai (pase vai ID karte, izglītību apliecinoši dokumenti un to kopijas, Centralizēto eksāmenu sertifikāti utt.. Kopējā apmaksa par studijām tiek veikta katru gadu saskaņā ar maksājumu grafiku. Maksu par studijām iespējams veikt vienā, divos vai desmit maksājumos.

Savukārt jebkurā laikā iespējams uzsākt e-studijas, kuras sniedz iespēju iegūt augstāko izglītību arī tiem kuri vēlas studēt, taču straujajā un darbīgajā dzīves ritmā neatrodas laiks, lai apmeklētu lekcijas. Ja strādā vai dzīvo ārzemēs un lielāko daļu ikdienas aizņem darbs, treniņi vai ģimenes dzīve, tad e-studijas jeb studijas tālmācībā būs lielisks risinājums. Studē sev ērtā laikā un vidē, saņem konsultācijas un kārto eksāmenus attālināti.

Turības absolventu vidū ir veiksmīgi uzņēmēji, inovatīvu produktu radītāji, sportisti, talantīgi mākslinieki un ne tikai. 99 % mūsu absolventu ir nodarbināti. 80 % darba gaitas uzsākuši jau studiju laikā. Starptautiski atzīts diploms, darba pieredze jau studiju laikā, dalība dažādos projektos, konferencēs un prakse ārvalstīs.

Papildus informāciju par uzņemšanu raksti Studentu informācijas centram sic@turiba.lv vai zvani pa tālr. 67622333 (zvaniem), 27318328 (saziņai WhatsApp).

Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!