Jaunumi

14.03.2022

Turība izstādē “Skola 2022” iepazīstina ar savu studiju piedāvājumu

No 11. līdz 13. martam Biznesa augstskolas Turība stendā izstādē „Skola 2022” pie studentiem, pasniedzējiem un aktivitāšu vadītāja Aivja Ceriņa bija iespējams uzzināt ne tikai par augstskolas piedāvātajām studiju programmām, bet arī ārpus studiju aktivitātēm, stipendijām, budžeta vietām un studiju atlaidēm.

Šogad izstādes apmeklētājiem Turība savā stendā bija sagādājusi īpašu pārsteigumu – tikšanos ar olimpiskajiem čempioniem 3x3 basketbolā. Tāpat paralēli izstādei jebkurš varēja piedalīties Turības rīkotā trīs kalnu velosipēdu loterijā, noskenējot QR kodu un aizpildot anketu.

Biznesa augstskolas Turības rektors Aldis Baumanis izstādē stāstīja: “Visi izstādes “Skola 2022” apmeklētāji jau ir ieguvēji, jo tas nozīmē, ka viņi vēlas studēt. Šī ir vieta, kur atrast vislabāko un vispiemērotāko studiju programmu, kā arī parunāt ar studentiem un pasniedzējiem. Protams, gaidīsim studēt gribētājus arī atvērto durvju pasākumos, kur varēs apskatīt gan pašu skolu, gan arī ērtās kopmītnes. Ja jūs izvēlēsieties mūs, ņemiet vērā, ka esam Baltijā lielākā privātā augstskola, kas izcili iemācīs visu, kas saistīts ar uzņēmējdarbību. Pētījuma centra SKDS veiktajā uzņēmēju aptaujā Biznesa augstskola Turība ir atzīta par līderi privāto biznesa augstskolu vidū. Savukārt, vērtējot visas augstskolas, tostarp, arī valsts augstskolas, kas piedāvā biznesa izglītību, Turība atkārtoti ierindojas topa trijniekā.”

Uzņēmējdarbības vadības fakultātes dekāne Zane Driņķe, kura “Skola 2022” runāja ar studētgribētājiem, komentē: “Šīs trīs izstādes dienas pierādīja to, ka Turība ir labākā vieta, kur pavadīt laiku ar kompetentiem cilvēkiem, kuri zina, ko dara, un veido stipru komandu. Mēs nodrošinām studijas no koledžas līdz pat doktorantūrai un ļoti lepojamies ar saviem studentiem. Turībā praktiskās studijas veido 60 % mācību laika, savukārt teorija - 40 %, tāpēc mūsu studenti pēc absolvēšanas nebūs tik apjukuši, kā citi, jo jau būs sapratuši, kāda ir konkrētās sfēras realitāte. Tāpat ļoti lepojamies ar saviem pasniedzējiem, kuri ir jomas profesionāļi ar plašu pieredzi, kas papildu teorijai sniedz ieskatu konkrētās nozares pasaulē.”

Izstādes pirmajā dienā, piektdien, 11. martā, Turības stendā basketbola cienītājiem un Latvijas izlases 3x3 basketbolistu atbalstītājiem bija ekskluzīva iespēja satikties ar olimpiskajiem čempioniem, kuri ikdienā trenējas augstskolas sporta zālē – Aigaru Čavaru, Kārli Lasmani un Edgaru Krūmiņu, kā arī olimpiešu treneri Raimondu Feldmani. Kā zināms, Feldmanis trenē arī Biznesa augstskolas Turība basketbola komandu. Kopā ar sportistiem varēja uzzināt, kā veiksmīgi apvienot basketbolu ar mācībām Turībā un pat iegūt studiju atlaidi.

Savukārt svētdien, 13. martā, tika noskaidroti trīs laimīgie loterijas uzvarētāji, kuri katrs saņēma jaunu kalnu velosipēdu, jo pārvietojoties ar šādu transportlīdzekli mēs ne tikai saudzējam dabu, bet arī sportojam un uzlabojam savu veselību. Šajā loterijā varēja piedalīties ikviens interesents, aizpildot anketu Turības sociālajos tīklos. Biznesa augstskolas Turība valdes loceklis Imants Bergs no visiem - vairāk kā 1000 loterijas dalībniekiem, - izlozēja trīs laimīgos uzvarētājus - Dāgu Raģeli, Līgu Ivanovu un Andri Segliņu. Apsveicam uzvarētājus!

Gaidīsim ikvienu Biznesa augstskolas Turība atvērto durvju dienās Rīgā 23. aprīlī, 13. maijā, 16. jūnijā, 4. augustā, kā arī 1. jūlijā, kad norisināsies ikgadējā Uzņemšanas nakts. 19. jūlijā plānotas atvērto durvju dienas Turības filiālēs Talsos, Cēsīs un Liepājā. Tāpat 18. augustā Rīgā notiks Maģistru nakts.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!