Jaunumi

26.02.2020

Turība izstādē "SKOLA 2020" ikvienam palīdzēs atrast piemērotāko studiju virzienu

No 28. februāra līdz 1. martam Biznesa augstskolas Turība stendā izstādē “Skola 2020” būs iespējams iepazīties ar visiem augstskolas piedāvātajiem studiju virzieniem: komunikāciju, uzņēmējdarbību, tiesību zinātni, IT, tūrismu un viesmīlību, organizācijas drošību, kā arī pasākumu producēšanu. Tiem, kuri vēl nav izvēlējušies sev piemērotāko, būs iespēja interaktīvā veidā aizpildīt testu un uzzināt, kurš studiju virziens ir piemērotākais. Aizpildot testu būs iespējams iegūt arī studenta ikdienā noderīgas balvas.

Kā ierasts Biznesa augstskolas Turība stendā pulcēsies atraktīvi un radoši jaunieši un mācībspēki, kas būs gatavi ikvienam interesentam pastāstīt par Turībā piedāvātajām studiju programmām un dažādām citām ar augstskolu saistītām iespējam.

Ja ģimene uz izstādi ieradusies ar jaunākajām atvasēm, aicinām apmeklēt Biznesa augstskolas Turība un BT1 bērnu stūrīti, kurā būs iespējams izmēģināt veiksmi lielajā Turības cirkā, zīmēt un izpausties radoši, kā arī satikt Turības talismanu – Turīti.

Biznesa augstskola Turība ir lielākā privātā augstskola Baltijā. Augstskola īsteno 27 studiju programmas, no kurām 12 pieejamas arī angļu valodā. Pie mums studē jaunieši no vairāk nekā 40 pasaules valstīm. Turībā ir trīs fakultātes – Uzņēmējdarbības vadības fakultāte, Juridiskā fakultāte un Starptautiskā tūrisma fakultāte. Studijas notiek Rīgā un Turības filiālēs – Liepājā, Cēsīs un Talsos.

Gaidīsim Tevi Biznesa augstskolas Turība stendā visu trīs dienu garumā. Nāc, uzzini, iedvesmojies, labi pavadi laiku un izvēlies sev piemērotāko studiju programmu! Uz tikšanos izstādē!

Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!