Jaunumi

20.09.2022

Turība īsteno vairākus energotaupības pasākumus

Biznesa augstskola Turība īsteno un turpina arī ieviest dažādus energotaupības pasākumus, tādējādi lietderīgi izmantojot esošos resursus un samazinot izmaksas par energoresursiem un apkuri.

Turībā tiek modernizēta apkures sistēma, kas ļaus samazināt kurināmā patēriņu, līdz ar to arī samazinot apkures izmaksas. Tāpat augstskolā tiek mainīti apgaismes ķermeņi no parastajām dienas gaismas spuldzēm uz efektīvo LED apgaismojumu, kas attiecīgi ļaus samazināt elektroenerģijas patēriņu.

Lai vēl vairāk mazinātu elektrības izmaksas, augstskolā papildu tiek atslēgti lielākie elektroenerģijas patērētāji, kas būtiski neietekmē augstskolas darbību, piemēram, gaisa kondicionieri, sildītāji un lielā strūklaka Turības kvartālā.

Tiek sekots līdzi apgaismojumam koplietošanas telpās, proti, tiek veikts apgaismes zonējums un uzstādīti sensori, kas pēc noteikta perioda izslēdz gaismas, ja šajās telpās neviens neatrodas.

Turpinot Turības virzību uz ilgtspējību, notiek darbs pie saules paneļu projekta īstenošanas - uzstādot saules paneļus uz augstskolas ēku jumtiem, iegūto enerģiju varētu izmantot augstskolas vajadzībām.

Attiecībā uz studiju procesu šobrīd nav plānotas kādas izmaiņas – studijas notiek klātienē.
Aicinām arī augstskolas darbiniekus domāt par darba tehnikas un citu iekārtu efektīvu, racionālu lietojumu.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!