Jaunumi

25.07.2021

Turība ierindojas darba devēju ieteiktāko augstskolu TOP3

Biznesa augstskola Turība pārliecinoši ierindojusies darba devēju ieteiktāko augstskolu TOP3, savukārt, augstskolas īstenotā bakalaura studiju programma “Uzņēmējdarbības vadība” ierindojusies starp novērtētākajām studiju programmām, liecina Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) un karjeras portāla Prakse.lv veidotais tops.

Starp augstāk novērtētākajām, topa pieciniekā, Sociālo un cilvēkrīcības zinātņu studiju virzienā ir arī bakalaura programmas „Mārketinga un tirdzniecības vadība” un „Sabiedriskās attiecības”.

Kā arī komerczinību un administrēšanas studiju virziena topa sešiniekā ietvertās bakalaura programmas „Uzņēmējdarbības vadība” un „Tūrisma un viesmīlības nozares uzņēmumu vadība”.

„Esam gandarīti par to, ka arī šogad Biznesa augstskola Turība ir darba devēju atzītāko augstskolu pirmajā trijniekā. Mūsu devīze „Ne skolai, bet dzīvei mācāmies”, noteikti ataino mūsu vērtības, un tās atspoguļojas arī darba devēju novērtējumā. Novērtējuma pamatā esošā ciešā sadarbība ar darba devējiem, kas pati par sevi nav Turības pašmērķis, bet gan ilgstoša darba, lai dotu iespēju mūsu absolventiem iespējami droši un pārliecināti justies darba tirgū, rezultāts,” uzsver Biznesa augstskola Turība rektors Aldis Baumanis.

Aptauja darba devēju vidū tika veikta no 26. maija līdz 30. jūnijam karjeras portālā Prakse.lv un savu viedokli izteica vairāk nekā 2652 Latvijas darba devēji, norādot, kurās izglītības iestādēs tie iesaka apgūt dažādas profesijas.

Darba devēju ieteiktāko skolu un studiju TOPs tiek veidots, lai nodrošinātu jauniešiem nepastarpinātu informāciju par darba tirgu, palīdzot pamatskolu, vidusskolu un profesionālo izglītības iestāžu absolventiem šovasar izdarīt pareizo tālākās izglītības izvēli, kas rezultētos veiksmīgā karjerā.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!