Jaunumi

05.04.2024

Turība  Ēnu dienā vienkopus pulcē 45 ēnotājus

4. aprīlī norisinājās Ēnu diena, kurā Biznesa augstskola Turība vienkopus pulcēja 45 ēnot gribētājus. Pasākuma laikā skolēniem bija iespēja izzināt sev interesējošo profesiju, kā arī veikt dažādus praktiskos uzdevumus, lai veiksmīgi spētu spert pirmos soļus savas karjeras izvēlē.

Ēnu dienas ietvaros skolēniem bija iespēja ēnot, piemēram, Biznesa augstskolas Turība finanšu direktoru, attīstības direktoru, Uzņēmējdarbības vadības fakultātes Komercdarbības katedras direktoru, grafisko dizaineri, sociālo mediju speciālistu, sabiedrisko attiecību speciālistu un reklāmas speciālistu.

Pasākuma laikā skolēni izzināja sev interesējošo profesiju un izmēģināja praktiskās iemaņas dažāda veida uzdevumos, lai spētu veiksmīgi spert pirmos soļus savas karjeras izvēlē. Ēnu dienas ietvaros skolēniem bija iespēja doties ekskursijā pa Turības kvartālu, apskatot plašās un modernās auditorijas, sporta zāli, kā arī augstskolas studentu viesnīcu, kas pulcē studentus no visas pasaules. Noslēgumā skolēniem tika sniegta izdevība apmeklēt Eiroparlamenta raidījumu cikla atklāšanas diskusiju “Nākamais, lūdzu!”.

Savukārt skolēni, kuriem bija interese par informācijas tehnoloģijām, varēja piedalīties IT virziena vadītāja Jāņa Pekšas praktiskajā vieslekcijā par mākslīgo intelektu.

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta “Junior Achievement Latvia” karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 – 6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu.

Ēnu dienas mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!