Jaunumi

02.01.2023

Aicina pieteikties Turības Juridiskās fakultātes dekāna stipendijai

Biznesa augstskolas Turība (BAT) studenti un pasniedzēji, kas aizvadītajā gadā snieguši nesavtīgu atbalstu līdzcilvēkiem, no šī gada var pretendēt uz Turības Juridiskās fakultātes dekāna stipendiju. Stipendiātus var izvirzīt jebkura trešā persona, līdz 28. februārim nosūtot elektronisku pieteikumu. Stipendijai var izvirzīt jebkuru Biznesa augstskolas Turība studentu!


Lai novērtētu tos Turības studentus un pasniedzējus, kuri ar savu darbu veicinājuši līdzcilvēku attīstību un snieguši tiem nepieciešamo atbalstu, 2021. gadā izveidota BAT Juridiskās fakultātes dekāna ikgadējā stipendija. Tās mērķis ir veicināt sabiedrības empātiju un spēju ievērot un novērtēt citu veikumu.

"Šajās dienās cilvēki ir ļoti fokusējušies uz sevi, un bieži neredzam, kas notiek mums apkārt. Ar šo stipendiju vēlētos motivēt cilvēkus pavērot savus līdzcilvēkus, spēt saskatīt labo arī citos un novērtēt to, pasakot paldies vai piesakot šai stipendijai. Labajiem darbiem tīk klusums, un paši par sevi tie skaļi nerunā, tāpēc aicinu visiem kopā tos atrast, izcelt un novērtēt,” saka stipendijas dibinātājs, BAT Juridiskās fakultātes dekāns Ivo Krievs.

Stipendijas apmērs tiek noteikts katru gadu. Pirmā stipendija ir 500 EUR. Potenciālos stipendiātus var pieteikt jebkura trešā persona, līdz 28. februārim rakstot uz e-pastu ivo.krievs@turiba.lv ar norādi “PIETEIKUMS STIPENDIJAI”. Ar stipendijas nolikumu iespējams iepazīties šeit.

Pieteikumā jānorāda:
• pieteicēja vārds, uzvārds, e-pasts un/vai tālruņa numurs;
• pretendenta vārds, uzvārds, kontaktinformācija (e-pasts un/vai tālrunis)
• pamatojums, kādēļ stipendija būtu piešķirama pretendentam.

Pieteikumus stipendijai izvērtē BAT Juridiskās fakultātes dekāns I.Krievs. Stipendiāta vārds tiks paziņots šī gada 14. martā.

Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!