Jaunumi

25.08.2021

Turībā atklās Loģistikas vadības radošo telpu LOGIN

Sadarbībā ar loģistikas uzņēmumu SIA „Scania Latvia”, uzsākot jauno mācību gadu, Biznesa augstskolā Turība 2. septembrī tiks atklāta Biznesa loģistikas vadības programmas jaunizveidotā Loģistikas vadības radošā telpa LOGIN.

“Biznesa loģistikas vadības programma ir unikāla, piedāvājot ne tikai iegūt vērtīgas un praktiskas zināšanas loģistikā, bet arī apgūt vadības līmeņa zināšanas, kas programmas absolventiem paver plašas nākotnes karjeras iespējas – loģistikas un uzņēmējdarbības vadības jomās. Turklāt programma izveidota atbilstoši darba devēju pieprasījumam un darba tirgus tendencēm,” norāda programmas direktore, profesore Rosita Zvirgzdiņa.

Loģistikas vadības radošā telpa LOGIN ir izveidota moderna vide, kas paredzēta Biznesa loģistikas vadības programmas studentiem, kur tikties ar domubiedriem, topošajiem sadarbības partneriem, profesoriem un, protams, loģistikas sfēras labākajiem profesionāļiem, kuri rādīs piemēru, iedvesmos un palīdzēs ar praktiskiem padomiem topošajiem loģistikas vadītājiem.

Biznesa augstskolas Turība Uzņēmējdarbības vadības fakultātes dekāne, asoc.prof. Zane Driņķe atzīmē, ka augstskolai ir izveidota veiksmīga sadarbība ar loģistikas uzņēmumu SIA „Scania Latvia” un jaunā LOGIN telpa kalpos kā laba vide, kur satiekas divas pasaules – pieredzējuši profesionāļi un jauni studenti, kurus saista kopīgas biznesa intereses loģistikas jomā. „Paldies SIA „Scania Latvia” par atsaucīgumu un ieinteresētību, ieguldot savus resursus jaunatnes izglītošanas stiprināšanā un attīstībā. Šai sadarbībai ir liels potenciāls”, atzīst Zane Drinķe.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!