Jaunumi

16.01.2024

Turība atkārtoti ierindojas uzņēmēju atzītāko biznesa izglītības augstskolu vidū

Pētījumu centra SKDS veiktajā pētījumā par atzītākajām augstskolām biznesa izglītības jomā Latvijas uzņēmēji jau sesto gadu pēc kārtas Biznesa augstskolu Turība ierindojuši TOP trijniekā.

Analizējot datus nozaru griezumā, pētījums liecina, ka ražošanas, tirdzniecības, būvniecības un pakalpojumu nozaru uzņēmēji Biznesa augstskolu Turība stabili ierindo pirmajā trijniekā. Kopumā no pētījumā minētām 18 augstskolām topa trijniekā ierindojušās arī Latvijas Universitāte un Rīgas Tehniskā universitāte.

Pētījumā piedalījās 750 Latvijas uzņēmumu vadītāji no ražošanas, būvniecības, tirdzniecības un pakalpojumu nozarēm visā Latvijā - Rīgā, Kurzemē, Zemgalē, Latgalē un Vidzemē. Pētījumā visaktīvāk savu viedokli izteica mikrouzņēmumi, veidojot gandrīz 89% no respondenta skaita, tāpat aptaujā piedalījās mazie, vidējie un lielie uzņēmumi.

Uzņēmēju intervēšana tika veikta telefoniski un interneta vidē 2023. gada novembrī un decembrī. Šādu uzņēmēju aptauju kopš 2015. gada ik gadu veic pētījumu centrs SKDS.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!