Jaunumi

10.07.2020

Turība atkārtoti ierindojas darba devēju ieteiktāko augstskolu TOP3

Biznesa augstskola Turība atkārtoti ierindojusies darba devēju ieteiktāko augstskolu TOP3, savukārt, augstskolas īstenotā bakalaura studiju programma “Uzņēmējdarbības vadība” arī šogad ierindojusies starp novērtētākajām studiju programmām. Ļoti tuvu desmitniekam, ar pavisam nelielu atstarpi 11. vietā ierindojusies arī bakalaura studiju programma „Tūrisma un viesmīlības nozares uzņēmumu vadība” liecina Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) un karjeras portāla Prakse.lv veidotais tops.

„Esam gandarīti par tradicionāli augsto darba devēju novērtējumu. Ciešā sadarbība ar darba devējiem un tas, ka ņemam vērā darba tirgus tendences, ik gadu mums palīdz ierindoties darba devēju atzītāko augstskolu topa augšgalā. Īpašs prieks, ka atkārtoti esam ierindoti starp trīs labākajiem. Nav šaubu, ka Turības studentiem darba tirgū ir plašas iespējas,” uzsver Biznesa augstskola Turība rektors Aldis Baumanis.

Savu viedokli izteica vairāk nekā 2660 Latvijas darba devēji, norādot, kurās izglītības iestādēs tie iesaka apgūt dažādas profesijas.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!