Jaunumi

13.03.2023

Turība aicina topošos studentus uz Atvērto durvju dienu

Lai klātienē iepazītos ar studiju programmu piedāvājumu, Turības kvartālu, tiktos ar pasniedzējiem un studentiem, Biznesa augstskolas Turība aicina ikvienu studēt gribētāju uz Atvērto durvju dienām.

Biznesa augstskolas Turība Atvērto durvju dienas notiks Rīgā (Graudu ielā 68) - 22. aprīlī, 18. maijā, 13. jūlijā un 9. augustā, bet augstskolas filiālēs - 18. jūlijā Talsos, 19. jūlijā Cēsīs un Liepājā. Par konkrētu norises laiku sekojiet līdzi augstskolas sociālajos tīklos un mājaslapā www.turiba.lv pie pasākuma kalendāra.

Atvērto durvju dienās uzzināsi uzzini vairāk par Turības kvartālu, lieliskajiem pasniedzējiem, studiju programmām, starptautiskajām studiju iespējām, par studentu aktivitātēm Studējošo pašpārvaldē un vēl daudzus citus faktus un stāstus. Jau šobrīd Tev ir lieliska iespēja ieskatīties augstskolas izdevumā b formāts, kur var iegūt plašāku informāciju par Biznesa augstskolu Turība.

Mēs vēlamies Tev parādīt, ka augstskola nav tikai vieta, kur iegūt kvalitatīvu izglītību, bet tā ir vieta, kura Tevi gaida, iedvesmo, atbalsta un iedot “spārnus” taviem pirmajiem soļiem darba tirgū, pirmajiem soļiem sava biznesa veidošanā.

Turība ir vieta, kur izglītības procesā akcentu liek uz profesionālo pieredzi un profesionālo iemaņu apgūšanu – te studenti smeļas pieredzes knifus no pašiem pasniedzējiem, kas ir katrs savas nozares profesionālis; no uzņēmējiem, darba devējiem dažādās vieslekcijās, meistarklasēs un studiju praksēs; no Turības Biznesa inkubatora mentoriem, kas Tev palīdzēs ar padomiem, uzsākot savu uzņēmējdarbību.

Biznesa domāšana caurvij ikkatru mūsu programmu – no uzņēmējdarbības, loģistikas, mārketinga, grāmatvedības, komunikācijas, jurisprudences, organizāciju drošības līdz starptautiskajam tūrismam, pasākuma producēšanas, informācijas tehnoloģijām. Kopumā mums ir 29 studiju programmas! Šeit vari apskatīt arī digitālo studiju programmu bukletu.

Turība apvieno lielisku vidi un cilvēkus, un ļoti ceram, ka Tu izvēlēsies kļūt par daļu no Turības ģimenes. Te esam viena komanda, kuras vērtības bija un arī turpmāk būs - Uzņēmība. Kompetence. Brīvība. Šis vērtības arī Tev būs labs pamats tālākai dzīvei un karjerai!

Tiekamies Atvērto durvju dienā!

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!