Jaunumi

14.09.2020

Turība aicina piedalīties biznesa iespēju festivālā „Icebreakers’20”

Studentu un jauno profesionāļu biznesa iespēju festivāls „Icebreakers’20” šogad norisināsies 9. oktobrī virtuālā formātā, kurā piedalīsies Latvijas spēcīgākās augstskolas, tostarp Biznesa augstskola Turība. Festivāls pulcēs ievērojamu skaitu gan Latvijas, gan ārvalstu studentu, lai kopīgā pasākumā smeltos iedvesmu un radītu jaunas sadarbības iespējas, kā arī sniegtu jaunajiem profesionāļiem instrumentus sava biznesa uzsākšanai. Šī gada festivāla virstēma – „Jaunā realitāte”, akcentējot mainīgo un neprognozējamo vidi, kurā iespējas var atrast ikviens.

Festivāls „Icebreakers” ir pulcēšanās vieta studentiem un jaunajiem profesionāļiem, kur no augstskolu pētniekiem, zinātniekiem un inovatīvi domājošiem uzņēmējiem uzzināt jaunāko par inovatīvām biznesa iespējām, kā arī iegūt aktuālo informāciju par dažādām nozarēm.

Šī gada festivāla virstēma “Jaunā realitāte” kalpo kā apliecinājums tam, ka krīze nav nekas cits kā vēl viena iespēja sākt kaut ko jaunu, mainīt neveiksmīgo notikumu gaitu un atrast iekšējos resursus laikā, kad ārējā pasaule ir tik nenoteikta. Festivālā gaidāmas īpaši studentiem, jaunajiem profesionāļiem un pētniekiem sagatavotas praktiskās nodarbības, diskusijas, virtuālā izstāžu zona un daudz kas cits. Tēmu fokusā - jaunu iespēju rašanās krīzes apstākļos, attālinātā dzīve, medicīna, pārtika, kosmoss, IT u.c. Festivāls norisināsies virtuālā formātā un dalība tajā ir bez maksas. Papildu informācija un reģistrācija: https://icebreakers.lv/

Festivāla ietvaros tiek rīkots grantu konkurss, kurā būs iespēja iegūt līdz 10 000 EUR tālākai biznesa attīstībai. Konkursa kopējo pieejamo finansējumu plānots sadalīt starp vislabāk attīstītajām un dzīvotspējīgākajām biznesa idejām, kas tiks prezentētas festivāla “Icebreakers’20” noslēgumā. Pieteikšanās un nosacījumi: https://icebreakers.lv/grantukonkurss

Grantu konkurss norisinās, pateicoties "Biznesa ideju fondam", kurš izveidots pateicoties inkubatora lielākā mecenāta Džona Medvecka iniciatīvai un to ir atbalstījuši vairāk nekā 96 Latvijas un ārzemju uzņēmumi un privātpersonas, kuru vidū ir Džons Medveckis, Driehaus ģimene, LMT Retail&Logistics, Inbox.lv, Orkla Foods Latvija u.c. Visus ziedojumus administrē LU fonds.

Festivālu rīko LU studentu Biznesa inkubators sadarbībā ar Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Design factory. Festivālu atbalsta: Microsoft Latvia, Accenture, Bite Latvija, Eiropas Komisija.

Festivāls tiek organizēts ar ERAF līdzfinansētā projekta Nr. 1.1.1.3/18/A/007 “Latvijas Universitātes inovāciju granti studentiem” atbalstu.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!