Jaunumi

05.07.2022

Turība 29. jubilejā piedāvā 29 studiju programmas

Biznesa augstskola Turība, kas ir lielāka privātā augstskola Baltijā, 5. jūlijā atzīmē savu 29. dzimšanas dienu. Šajos gados augstskola savā darbībā iemieso vērtības “Brīvība. Uzņēmība. Kompetence.” un ir pierādījusi sevi kā nozīmīgu spēlētāju augstākās izglītības nozarē - caurvijot biznesa domāšanu visās studiju programmās, veido jaunos kvalificētus speciālistus un nākamos darba devējus.

To apliecina arī darba devēju augstais novērtējums - jau daudzus gadus Turība ir darba devēju ieteiktākā augstskola TOP3. Turības absolventu vidū ir veiksmīgi uzņēmēji, inovatīvu produktu radītāji, sportisti, talantīgi mākslinieki un ne tikai. 99 % mūsu absolventu ir nodarbināti., bet 80 % darba gaitas uzsākuši jau studiju laikā. Starptautiski atzīts diploms, darba pieredze jau studiju laikā, dalība dažādos projektos, konferencēs un prakse ārvalstīs.

Augstskola ir dibināta 1993. gadā, un tā ir ar stabilām tradīcijām un skaidru nākotnes vīziju Eiropas augstākās izglītības telpas kontekstā. Augstskola šobrīd lepojas ar gandrīz 3500 studentiem un vairāk nekā 17 000 absolventu dažādās nozarēs – uzņēmējdarbībā, komunikācijā, jurisprudencē, informācijas tehnoloģijās, tūrismā un viesmīlībā, pasākumu producēšanā un organizācijas drošībā.

Augstskola piedāvā studiju programmas dažādās nozarēs, papildinot tās ar nepieciešamajām biznesa zināšanām, lai veidotu kompetentu un visaptverošu jomas speciālistu. Tieši šogad, savā 29.jubilejas gadā, Biznesa augstskola Turība, akreditējot vēl divas jaunas maģistra studiju programmas, šobrīd studentiem piedāvā 29 studiju programmas - sākot no koledžas līmeņa līdz pat doktorantūrai.

Augstskola liek uzsvaru uz praksi un darbošanos reālajā darba vidē, kas studentam dotu vairāk praktisku iemaņu ar reālām situācijām, tādēļ mācību procesu sastāda 40 procenti teorija, taču atlikušie 60 procenti ir studenta prakse darba vidē. Teorētiskās zināšanas ir ļoti svarīgs aspekts karjeras veidošanā, tādēļ augstskola apvieno pieredzējušus pasniedzējus, kuri ir savas nozares profesionāļi un līderi, lai tie tālāk varētu nodot savas zināšanas un pieredzi topošajiem nozares pārstāvjiem. Augstskola lepojas ar labām atsauksmēm no darba devējiem tieši par Turības studentiem, tādēļ arī augstskola tiek atzīta kā darba devēju ieteiktākā augstskola TOP3.

Studijās Rīgā vari atrast sev piemērotāko studiju programmu kopumā septiņos studiju virzienos: uzņēmējdarbībā, komunikācijā, tūrismā un viesmīlībā, pasākumu producēšanā, tiesību zinātnēs, organizācijas drošībā, informācijas tehnoloģijās. Turībā iespējamas pilna laika studijas dienā un vakarā, studijas neklātienē, kā arī e-studijas. Tiek piedāvāta iespēja pieteikties studijām arī kādā no Turības filiālēm Cēsīs, Liepājā un Talsos, kurās lekcijas notiek tikai sestdienās un tās ir viegli apvienot ar darbu. Filiālēs ir iespēja iegūt koledžas līmeņa izglītību finansēs un grāmatvedībā, tiesību zinātnēs, kā arī mārketinga un tirdzniecības studiju programmās.

Savukārt jebkurā laikā iespējams uzsākt e-studijas, kuras sniedz iespēju iegūt augstāko izglītību arī tiem kuri vēlas studēt, taču straujajā un darbīgajā dzīves ritmā neatrodas laiks, lai apmeklētu lekcijas. Ja strādā vai dzīvo ārzemēs un lielāko daļu ikdienas aizņem darbs, treniņi vai ģimenes dzīve, tad e-studijas jeb studijas tālmācībā būs lielisks risinājums. Studē sev ērtā laikā un vidē, saņem konsultācijas un kārto eksāmenus attālināti.

Ņemot vērā pieprasījumu studēt sev ērtā vietā un laikā, Biznesa augstskola Turība šogad no aprīļa papildināja savu e-studiju klāstu ar iespēju mācīties attālināti arī 1. līmeņa (koledžas) studiju programmā Datorsistēmas, kas tiek īstenota angļu valodā. Absolvējot studijas 2,3 gadu laikā var iegūt programmētāja kvalifikāciju.

Augstskolā ir jūtama starptautiska vide, jo tajā studē jaunieši no ārvalstīm, kā arī studentiem no Latvijas Turība piedāvā iespēju pieteikties kādā no apmaiņas programmām (Erasmus+, Divpusējā apmaiņa, Dubultais diploms), kurā studentam ir iespēja uz semestri doties uz kādu no 100 partneraugstskolām visā Eiropā, kā arī citviet pasaulē. Studentiem ir iespēja arī iegūt praksi ārzemēs, piesakoties praksei kādā no partnervalstīm, toties students ne tikai varēs doties iegūt praksi kādā citā valstī, taču saņems arī stipendiju, kas nosegs no 80 līdz 100 procentiem dzīvošanas izmaksas attiecīgajā valstī.

Augstskolā darbojas arī Turības Biznesa inkubators - kopstrādes (co-working) vieta, kas turpina ārvalstīs jau popularitāti iemantojušo biznesa koncepciju un filozofiju, piedāvājot vietu, kurā gan jaundibināts, gan jau tirgū nostiprinājies uzņēmums var iegūt ērtu, pilnībā aprīkotu darba vietu un iespēju ikdienā darboties radošā vidē kopā ar citiem uz biznesu orientētiem profesionāļiem. Turības Biznesa inkubatorā visiem interesentiem ir pieejama programma Mentorklase, īpaši veidota un organizēta programma tiem, kas vēlas attīstīt vai uzsākt savu biznesu. Programmas dalībnieki var saņemt profesionāla un pieredzējuša mentora palīdzību specifiskos jautājumos, lai spētu attīstīt, uzlabot vai paplašināt savu biznesu.

Atbalstot talantīgus un motivētus jauniešus, augstskola finansē 20 budžeta vietas, 80 stipendijas, kā arī piedāvā dažādas studiju maksas atlaides. Arī šonedēļ, līdz 8. jūlijam, ir iespēja noslēgt studiju līgumu, saņemot 50% atlaidi otrajam semestrim.

Augstskolai ir savs Turības kvartāls - mūsdienīgas mācību telpas, moderna bibliotēka, studentu viesnīca, kafejnīcas un liela sporta zāle, kur ikdienā savus sporta treniņus aizvada arī Latvijas Olimpiskie čempioni 3x3 basketbolā.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!