Jaunumi

28.12.2020

Turības 2021. gada kalendārā bērni ”pielaiko” profesijas

Biznesa augstskolā Turība iespējams studēt no koledžas līdz pat doktorantūrai, apgūstot dažādas mūsdienās aktuālas profesijas. Piedāvājums ir plašs, un katrs var izvēlēties sev piemērotāko!

Mēs ticam, ka mācīties nekad nav par vēlu, un tāpat – nekad nav par ātru izvēlēties savu profesiju, tāpēc aicinām ielūkoties 2021. gada kalendāra lappusēs un iepazīties ar dažām no profesijām, ko iespējams apgūt Turībā!

Lai šo procesu padarītu interesantāku, profesijās ir iejutušies augstskolas mācībspēku un darbinieku bērni un mazbērni. Kalendāra lappusēs iespējams iepazīties ar jurista, tūrisma uzņēmuma vadītāja, tiesneša, sabiedrisko attiecību speciālistes, grāmatvedes, viesmīlības speciālistes, pasākumu producentes, programmētāja, mārketinga speciālista, uzņēmēja, finansista un drošības vadītāja profesiju.

Vēlam, lai 2021. gadā ikvienu pavada panākumi, izdošanās un veiksmīgas izvēles!

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!