Jaunumi

18.05.2020

Tiešsaistes diskusija "Students tuvplānā" (Talsu filiāle)

Studentu pieredzes stāsti ir labs veids, kā iepazīt augstskolas vidi, studentu dzīvi un piedāvāto studiju programmu saturu. Lai sniegtu ieskatu studiju procesa norisē filiālēs, Biznesa augstskola Turība aicina uz tiešsaistes sarunu „Students tuvplānā”, kuras ietvaros būs iespējams uzzināt divu Talsu filiāles studentu pieredzi un viedokli. Saruna norisināsies 27. maijā plkst. 15.00, to varēs vērot augstskolas Facebook lapā, ikvienam skatītājam būs iespēja uzdot arī sev interesējošus jautājumus.

Sarunas ietvaros studējošie dalīsies, kāpēc izvēlējušies studēt tieši Talsos un kādas ir priekšrocības, studējot tuvāk mājām. Tapāt tiks diskutēts par studiju procesa norisi un studiju vidi filiālē. Sarunas dalībnieki sniegs vērtīgus padomus tiem, kuri vēl tikai plāno uzsākt studijas un domā, vai studijas būs iespējams apvienot ar darbu?

Par studiju vidi un iespējām stāstīs divi Turības Talsu filiāles studenti – studiju programmas „Mārketings un tirdzniecība” 2. studiju gada students Rūdolfs Paruliņš un programmas „Tiesību zinātne” 2. studiju gada studente Liene Auziņa.

Aicinām pievienoties sarunas tiešraidei Turības Facebook lapā 27. maijā plkst. 15.00!

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!