Jaunumi

27.05.2020

Tiešsaistes diskusija "Students tuvplānā" (Liepājas filiāle)

Lai iegūtu augstāko izglītību, ne vienmēr jādodas uz Rīgu, jo studēt iespējams arī Latvijas reģionos, studiju procesu apvienojot ar darbu, hobijiem vai kādu citu nodarbošanos. Lai pastāstītu par studiju iespējām filiālēs, Biznesa augstskola Turība aicina uz tiešsaistes sarunu „Students tuvplānā”, kuras ietvaros būs iespējams uzzināt divu Liepājas filiāles studentu pieredzi un viedokli. Saruna norisināsies 3. jūnijā plkst. 16.00, to varēs vērot augstskolas Facebook lapā, ikvienam skatītājam būs iespēja uzdot arī sev interesējošus jautājumus.

Sarunas ietvaros studējošie dalīsies, kāpēc izvēlējušies studēt tieši Liepājā, iezīmējot galvenās priekšrocības. Tāpat tiks diskutēts par studiju procesa norisi un studiju vidi filiālē. Sarunas laikā ikvienam skatītājam būs iespēja uzzināt, vai arī filiālē iegūstama mūsdienu darba tirgus tendencēm atbilstoša un darba devēju vidū pieprasīta izglītība, turklāt sarunas dalībnieki sniegs vērtīgus ieteikumus tiem, kuri vēl tikai plāno uzsākt studijas un domā, vai studijas būs iespējams apvienot ar darbu?

Par studiju vidi, pieejamajām studiju programmām un citām iespējām stāstīs divi Turības Liepājas filiāles studenti – studiju programmas „Finanses un grāmatvedība” 2. studiju gada studente Arita Šimkuna un programmas „Tiesību zinātne” 2. studiju gada students Jans Holmogorovs.

Aicinām pievienoties sarunas tiešraidei Turības Facebook lapā 3. jūnijā plkst. 16.00!

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!