Jaunumi

24.05.2020

Tiešsaistes diskusija "Students tuvplānā" (Cēsu filiāle)

Ne vienmēr jādodas studēt uz Rīgu, lai iegūtu mūsdienīgu un darba tirgū novērtētu augstāko izglītību. Tādas iespējas ir arī citviet Latvijā, piemēram, Cēsīs! Un studenti no Cēsīm ir gatavi dalīties savā pieredzē, ļaujot iepazīt augstskolas vidi, studentu dzīvi un piedāvāto studiju programmu saturu. Lai sniegtu ieskatu studiju procesa norisē, Biznesa augstskola Turība aicina uz tiešsaistes sarunu „Students tuvplānā”, kuras ietvaros būs iespējams uzzināt divu Cēsu filiāles studentu pieredzi. Saruna norisināsies 10. jūnijā plkst. 15.00, to varēs vērot augstskolas Facebook lapā, ikvienam skatītājam būs iespēja uzdot arī sev interesējošus jautājumus.

Sarunas ietvaros studējošie dalīsies, kāpēc izvēlējušies studēt tieši Cēsīs un kādas ir priekšrocības, studējot tuvāk mājām. Tāpat tiks diskutēts par studiju procesa norisi un studiju vidi filiālē. Sarunas laikā ikvienam skatītājam būs iespēja uzzināt, vai arī filiālē iegūstama mūsdienu darba tirgus tendencēm atbilstoša un darba devēju vidū pieprasīta izglītība, turklāt sarunas dalībnieki sniegs vērtīgus ieteikumus tiem, kuri vēl tikai plāno uzsākt studijas un domā, vai studijas būs iespējams apvienot ar darbu?

Par studiju vidi, pieejamajām studiju programmām un citām iespējām stāstīs divi Turības Cēsu filiāles studenti – studiju programmas „Finanses un grāmatvedība” 1. studiju gada studente Madara Krastiņa, kura iepriekš Cēsu filiālē jau absolvējusi programmu „Tiesību zinātne” un programmas „Mārketings un tirdzniecība” 2. studiju gada students Anrijs Vazdiķis.

Aicinām pievienoties sarunas tiešraidei Turības Facebook lapā 10. jūnijā plkst. 15.00!

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!