Jaunumi

25.01.2022

Tiešsaistes apmācības par eParaksta lietošanu

Biznesa augstskolas Turība filiāles 2. februārī plkst. 19.00 piedāvā ikvienam interesentam tiešsaistes apmācības par eParaksta lietošanu.

Nodarbību vadīs Talsu filiāles informāciju tehnoloģiju un kiberdrošības pasniedzējs Nauris Varņeckis, kurš apmācību laikā sniegs informāciju, kas ir eParaksts un ID kartes eParaksts, kā tam var pieteikties un kā to praktiski pielietot. Tāpat nodarbību laikā dalībniekiem būs iespējams arī pieteikties eParaksta lietošanai.

Nodarbība notiks tiešsaistē Webex Cisco platformā.

Semināra links.

Parole, lai pieslēgtos semināram: mKmeMKF52X5

eParaksts ir pašrocīgs paraksts elektroniskiem dokumentiem, kā arī rīks, kas ļauj apliecināt savu identitāti digitālajā vidē. Ar eParakstu parakstītam dokumentam ir tāds pats juridisks spēks kā ar roku parakstītam papīra formāta dokumentam.

Ar eParakstu rīkiem parakstīts dokuments ir saistošs ne tikai tā lietotājam, bet jebkurai trešajai pusei, kā arī nodrošina tā lietotāja identitātes apliecināšanu digitālajā vidē tā, kā to klātienē nodrošina personu apliecinošs dokuments.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!