Jaunumi

16.12.2022

Tiesas procesa izspēlēs uzvar Turības studenti!

Biznesa augstskolā Turība decembra sākumā norisinājās tiesas procesa izspēles, kuras organizēja Juridiskā fakultāte sadarbībā ar Studējošo pašpārvaldi. Šī gada tiesas procesa izspēļu kāzuss bija administratīvajās tiesībās un cilvēktiesībās.

Dalībai izspēlēs pieteicās četras komandas, pārstāvot Biznesa augstskolu Turība, Ekonomikas un kultūras augstskolu un Juridisko koledžu.
Finālā studenti no Turības – Jūlija Laurinaviča un Alekss Stepanovs tikās ar studenti no Ekonomikas un kultūras augstskolas – Arta Reinholde. Un fināla izspēlē uzvaru guva Jūlija un Alekss, izcīnot 1. vietu tiesu procesa izspēlēs.

„Piedalīšanās tiesas procesa izspēlēs ir smags darbs. Gatavošanās un pats izspēļu process prasa koncentrēšanos, vēlmi darīt un, protams, uzvarēt. Taču tās emocijas, iespējas un zināšanas, kas tiek iegūtas ir nepārspējamas. Dalība tiesu izspēlēs ir noderīga nākotnes profesijā un arī vispārīgai sevis attīstībai,” stāsta Jūlija.

Tiesnešu sastāvā tiesu izspēles procesā piedalījās Viktors Makucevičs, Nikolajs Ozoliņš, Ingrīda Veikša, Jānis Bērziņš, Māris Liepiņš, Dana Rone un Armands Logins.

Juridiskā fakultāte saka lielu paldies ikvienam, kas iesaistījās tiesas procesa izspēļu tapšanā un gaida studentus uz nākamajām izspēlēm, par kurām noteikti tiks ziņots.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!